KVIrc - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: You must provide the proxy hostname as parameter
uk: Ви повинні вказати ім'я хосту проксі як параметр

en: You must provide the proxy name as parameter
uk: Ви повинні вказати ім'я проксі як параметр

en: The specified proxy already exists
uk: Вказаний проксі вже існує

en: You must provide the port number as parameter
uk: Ви повинні вказати номер порту як параметр

en: You must provide the IP as parameter
uk: Ви повинні вказати IP як параметр

en: The specified IP is not valid
uk: Вказаний IP некоректний

en: You must provide the protocol as parameter
uk: Ви повинні вказати протокол як параметр

en: You must provide the value as parameter
uk: Ви повинні вказати значення як параметр

en: You must provide the network name as parameter
uk: Ви повинні вказати назву мережі як параметр

en: You must provide the server name as parameter
uk: Ви повинні вказати ім'я сервера як параметр

en: The network specified already exists
uk: Вказана мережа вже існує

en: The specified server already exists
uk: Вказаний сервер вже існує
