KVIrc - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Share name:
fi: Jaosnimi:

en: File path:
fi: Polku:

en: &Browse...
fi: &Selaa...

en: User mask:
fi: Käyttäjämaski:

en: Expire at:
fi: Poistuu:

en: Cancel
fi: Peruuta

en: The share name can't be empty, please correct it
fi: Jaosnimi ei voi olla tyhjä, ole hyvä ja korjaa se

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
fi: Tiedosto ei joko ole olemassa tai sitä ei voi lukea, ole hyvä ja tarkista polku

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Name
fi: Nimi

en: Filename
fi: Tiedostonimi

en: Mask
fi: Maski

en: Expires
fi: Poistuu

en: &Add...
fi: &Lisää...

en: Re&move
fi: &Poista

en: &Edit
fi: &Muokkaa

en: Shared Files
fi: Jaetut tiedostot
