KVIrc - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Share name:
hr: Dijeljeno ime:

en: File path:
hr: Putanja datoteke:

en: &Browse...
hr: &Pretraži...

en: User mask:
hr: Korisnička maska:

en: Expire at:
hr: Ističe:

en: Cancel
hr: Poništi

en: The share name can't be empty, please correct it
hr: Dijeljeno ime ne može biti prazno, molim ispravite

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
hr: Datoteka ne postoji ili nije čitljiva, molim provjerite putanju

en: Never
hr: Nikada

en: Name
hr: Ime

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Mask
hr: Maska

en: Expires
hr: ističe

en: &Add...
hr: Dod&aj...

en: Re&move
hr: Uklo&ni

en: &Edit
hr: Ure&edi

en: Shared Files
hr: Dijeljene Datoteke
