KVIrc - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: The file '%Q' is not readable
hu: A fájl nem olvasható: '%Q'

en: Invalid timeout, ignoring
hu: Helytelen időtúllépés, mellőzve

en: Invalid visible name: using default
hu: Helytelen látható név: alapértelmezett használata

en: No sharedfile with visible name '%Q' and user mask '%Q'
hu: Nincs megosztott fájl ezzal a látható névvel: '%Q' felhasználómaszk: '%Q'

en: No active file sharedfile
hu: Nincs aktív megosztott fájl

en: Total: %d sharedfile
hu: Összesen: %d megosztott fájl

en: Share name:
hu: Megosztási név:

en: File path:
hu: Fájl útvonala:

en: &Browse...
hu: &Böngészés...

en: User mask:
hu: Felhasználó maszk:

en: Expire at:
hu: Lejár:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: The share name can't be empty, please correct it
hu: A megosztási név nem lehet üres, kérlek javítsd

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
hu: A fájl nem létezik, vagy nem olvasható: kérlek ellenőrízd az elérési utat

en: Never
hu: Soha

en: Name
hu: Név

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Mask
hu: Maszk

en: Expires
hu: Lejárat

en: &Add...
hu: Hozzáadás

en: Re&move
hu: Eltávolítás

en: &Edit
hu: Szerkesztés

en: Shared Files
hu: Megosztott Fájlok
