KVIrc - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: The file '%Q' is not readable
tr: Dosya '%Q' okunabilir değil

en: Invalid timeout, ignoring
tr: Geçersiz zaman aşımı, göz ardı ediliyor

en: Invalid visible name: using default
tr: Geçersiz görünür adı: varsayılan kullanılıyor

en: No sharedfile with visible name '%Q' and user mask '%Q'
tr: Paylaşılan dosya görülebilir adı '%Q' ve kullanıcı maskesi '%Q'

en: No active file sharedfile
tr: Aktif paylaşılan dosya yok

en: Total: %d sharedfile
tr: Toplam: %d paylaşılan dosya

en: Share name:
tr: Paylaşım adı:

en: File path:
tr: Dosya yolu:

en: &Browse...
tr: &Gözat...

en: User mask:
tr: Kullanıcı maskesi:

en: Expire at:
tr: Sona erme:

en: &OK
tr: &Tamam

en: Cancel
tr: İptal Et

en: The share name can't be empty, please correct it
tr: Paylaşım adı boş olamaz, lütfen düzeltiniz

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
tr: Bu dosya yok veya okunabilir değil, dosya yolunu kontrol edin

en: Never
tr: Asla

en: Name
tr: Ad

en: Filename
tr: Dosya Adı

en: Expires
tr: Sona erme

en: &Add...
tr: &Ekle...

en: Re&move
tr: S&il

en: &Edit
tr: &Düzenle

en: Shared Files
tr: Paylaşılan Dosyalar
