KVIrc - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Export Theme - KVIrc
hu: Kinézet Exportálása - KVIrc

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: This procedure allows you to export the selected themes to a single package. It is useful when you want to distribute your themes to the public.
hu: Ezzel ki tudod exportálni a kijelölt kinézeteket egy külső csomagba. Hasznos, ha szeretnéd ezeket megosztani másokkal.

en: You will be asked to provide a package name, a description and, if you want, an icon/screenshot.
hu: Szükség lesz egy csomag névre, leírásra és ha szeretnéd ikonra/képernyőképre.

en: Hit the "Next" button to begin.
hu: Kattints a "Következő" gombra a kezdéshez.

en: Theme Data
hu: Kinézet Adatok

en: Your name here
hu: A neved

en: Package Information
hu: Csomag információk:

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
hu: Itt meg kell adnod néhány információt magadról (csomagkészítő) és egy rövid leírást a csomagról, amit készítesz.

en: Version:
hu: Verzió:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Icon/Screenshot
hu: Ikon/Képernyőkép

en: Here you can choose the image that will appear in the installation dialog for your theme package. It can be an icon, a logo or a screenshot and it should be not larger than 300x225. If you don't provide an image a simple default icon will be used at installation stage.
hu: Itt kiválaszthatod a képet, ami a telepítő dialógusban fog megjelenni a kinézet csomagodnál. Lehet ikon, logó, képernyőkép és lehetőleg ne legyen nagyobb, mint 300x225. Ha nem adsz meg képet, egy egyszerű alapértelmezett ikon fog megjelenni.

en: Package Path
hu: Csomag Útvonala

en: Here you must choose the file name for the theme package. It should have a *%1 extension.
hu: Itt ki kell megadnod a fájlnevet a kinézet csomagodhoz. A kiterjesztésnek .%1 -nek kell lennie.

en: Finally hit the "Finish" button to complete the packaging operation.
hu: Végül kattints a "Befejezés" gombra, hogy elkezdődjön a csomag készítése.

en: Save Current Theme - KVIrc
hu: Aktuális Kinézet Mentése - KVIrc

en: This procedure allows you to save the current theme settings to a single directory. It is useful if you want to apply other themes or play with the theme settings and later come back to this theme with a single click. It will also allow you to manually modify the theme settings and later export them to a distributable package.
hu: Ez az eljárás lehetővé teszi, hogy a jelenlegi kinézet beállításait exportáld egy könyvtárba. Hasznos lehet, ha szeretnéd ezt megosztani másokkal vagy egyszerűen szeretnél kísérletezni a beállításokkal és bármikor visszatérni az előzőhöz néhány kattintás segítségével. Természetesen manuálisan is módosíthatod a beállításokat és később is exportálhatod csomagba.

en: You will be asked to provide a theme name, a description and, if you want, a screenshot.
hu: Meg kell majd adnod egy kinézet nevet, leírást és - ha szeretnéd - képernyőképet.

en: Here you need to provide information about you (the author) and a short description of the theme you're creating.
hu: Itt meg kell adnod néhány információt magadról (készítő) és egy rövid leírást a kinézetről, amit készítettél.

en: Theme Information
hu: Kinézet Információk

en: Here you can either choose a screenshot image from disk or make one now. The screenshot will be displayed in the tooltips of the theme management dialog and will be also visible in the package installation dialog if you will export the theme to a distributable package.
hu: Itt kiválaszhatsz egy korábbi képernyőképet vagy készíthetsz egyet. A képernyőkép meg fog jelenni a Kinézet Kezelő ablakban eszköztippként fog megjelenni, illetve a csomagtelepítő ablakban, ha exportálod a csomagot hordozható csomagként.

en: Make Screenshot Now
hu: Képernyőkép készítése most

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Acquire Screenshot - KVIrc
hu: Képernyőkép Készítése - KVIrc

en: Unable to create theme directory.
hu: Kinézet könyvtár létrehozása sikertelen.

en: Unable to save theme: %1
hu: Kinézet mentése sikertelen: %1

en: Failed to load the selected screenshot image: please fix it
hu: A kiválasztott képernyőkép betöltése nem lehetséges: kérlek javítsd

en: Theme saved successfully to %1
hu: Kinézet sikeresen elmentve: %1

en: Author
hu: Készítő

en: Created at
hu: Készült

en: Created with
hu: Készült

en: Go Back to Package Data
hu: Vissza a Csomag Adatokhoz

en: Show Details
hu: Részletek Megjelenítése

en: Install Theme Pack - KVIrc
hu: Kinézet Csomag Telepítése - KVIrc

en: You're about to install the following theme package
hu: A következő kinézet csomag kerül telepítésre:

en: Do Not Install
hu: Ne Telepíts

en: Yes, Proceed
hu: Igen, Folytatás

en: Failed to unpack the selected file: %1
hu: A kiválaszott fájl kicsomagolása sikertelen: %1

en: Subdirectory
hu: Alkönyvtár

en: Invalid empty package path
hu: A csomag útvonala nem lehet üres

en: Invalid empty package name
hu: A csomag neve nem lehet üres

en: Failed to load the selected image: please fix it
hu: Kiválasztott kép betöltése sikertelen: kérlek javítsd

en: Invalid theme name
hu: Érvénytelen téma név

en: Invalid theme version
hu: Érvénytelen téma verzió

en: Packaging failed
hu: Csomagkészítés sikertelen

en: by
hu: -

en: Manage Themes - KVIrc
hu: Kinézet Kezelése - KVIrc

en: <b><u>Current Installed Theme:</u>
hu: <b><u>Jelenleg Telepített Kinézet:</u>

en: &Remove Theme
hu: Kinézet eltávolítása

en: &Apply Theme
hu: Kinézet &Alkalmazása

en: Do you wish to apply theme "%Q" (version %Q)?
hu: Szeretnéd alkalmazni a "%Q" Kinézetet (%Q verzió)

en: Failed to apply the specified theme: %1
hu: Megadott kinézet alkalmazása sikertelen: %1

en: Do you really wish to delete theme "%Q" (version %Q)?
hu: Tényleg törölni szeretnéd a kinézetet "%Q" (Verzió: %Q)?

en: Download Themes - KVIrc
hu: Kinézetek Letöltése - KVIrc

en: Error installing theme package: %Q
hu: Hiba a kinézet-csomag telepítésekor: %Q

en: Failed to apply theme: %Q
hu: Nem sikerült a témát alkalmazni: %Q

en: No themes specified
hu: Nincsenek témák megadva

en: Failed to load theme from directory %Q: %Q
hu: Téma betöltése sikertelen a %Q mappából. %Q

en: No themes specified: refusing to create an empty theme package
hu: Nincs megadva téma: márpedig üres témacsomagot én nem csinálok.
