KVIrc - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Export Theme - KVIrc
tr: Temayı Dışarı Çıkar - KVIrc

en: Welcome
tr: Hoş Geldiniz

en: This procedure allows you to export the selected themes to a single package. It is useful when you want to distribute your themes to the public.
tr: Bu işlem seçilen temayı tek bir paket ile dışarı çıkarmanızı sağlar. Bu herkes için tema dağıtmak istediğinizde yararlıdır.

en: You will be asked to provide a package name, a description and, if you want, an icon/screenshot.
tr: Bir paket adı, bir açıklama ve isterseniz birde simge/ekran görüntüsü vermeniz istenecektir.

en: Hit the "Next" button to begin.
tr: Başlamak için "İleri" düğmesine tıklayın.

en: Theme Data
tr: Tema Verileri

en: Your name here
tr: Adınız

en: Package Information
tr: Paket Bilgisi

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
tr: Burada kendiniz (yazar) ve oluşturduğunuz paket hakkında kısa bir bilgi vermeniz gerekir.

en: Version:
tr: Versiyon:

en: Description:
tr: Açıklaması:

en: Icon/Screenshot
tr: Simge / Ekran görüntüsü

en: Here you can choose the image that will appear in the installation dialog for your theme package. It can be an icon, a logo or a screenshot and it should be not larger than 300x225. If you don't provide an image a simple default icon will be used at installation stage.
tr: Burada tema paketi yükleme penceresinde görünecek resmi seçebilirsiniz. Bir simge, bir logo veya bir ekran görüntüsü olabilir ve 300x225 boyutlarından daha büyük olmamalıdır. Bir resim vermezseniz varsayılan simge kurulum aşamasında kullanılacaktır.

en: Package Path
tr: Paket Yolu

en: Here you must choose the file name for the theme package. It should have a *%1 extension.
tr: Burada tema paketi için dosya adı seçmelisiniz. Bir *%1 uzantısı olmalıdır.

en: Finally hit the "Finish" button to complete the packaging operation.
tr: Nihayet paketleme işlemini tamamlamak için "Bitir"  butonuna basın.

en: Save Current Theme - KVIrc
tr: Kullanılan Temayı Kayıt Et - KVIrc

en: This procedure allows you to save the current theme settings to a single directory. It is useful if you want to apply other themes or play with the theme settings and later come back to this theme with a single click. It will also allow you to manually modify the theme settings and later export them to a distributable package.
tr: Bu işlem geçerli tema ayarlarızı tek bir dizine  kaydetmek için size izin veriyor. Bu size diğer temaları uygulamak veya tema ayarları ile oynamak ve daha sonra tek bir tıklama ile bu temaya geri gelmek istiyorsanız yararlıdır. Aynı zamanda elle tema ayarlarını değiştirmesine izin verir ve daha sonra dağıtılabilir paket olarak dışarı çıkarmanıza yardımcı olur.

en: You will be asked to provide a theme name, a description and, if you want, a screenshot.
tr: Bir tema adı, bir açıklama ve isterseniz birde ekran görüntüsü vermeniz istenecektir.

en: Here you need to provide information about you (the author) and a short description of the theme you're creating.
tr: Burada kendiniz (yazar) ve oluşturduğunuz tema hakkında kısa bir bilgi vermeniz gerekir.

en: Theme Information
tr: Tema Bilgisi

en: Here you can either choose a screenshot image from disk or make one now. The screenshot will be displayed in the tooltips of the theme management dialog and will be also visible in the package installation dialog if you will export the theme to a distributable package.
tr: Burada diskten bir ekran görüntüsü görüntüsü seçebilir veya şimdi bir tane yapabilirsiniz. Bu ekran görüntüsü tema yönetimi penceresindeki ipuçlarında ve eğer temayı paket olarak dışarı çıkarırsanız paket kurulum penceresinde görünecektir.

en: Make Screenshot Now
tr: Ekran Görüntüsü Yap

en: Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü

en: Acquire Screenshot - KVIrc
tr: Ekran görüntüsü al - KVIrc

en: Unable to create theme directory.
tr: Tema dizini oluşturulamıyor.

en: Unable to save theme: %1
tr: Tema kayıt edilemedi: %1

en: Failed to load the selected screenshot image: please fix it
tr: Seçili ekran görüntüsü görüntüsü yüklenemedi: Lütfen düzeltin

en: Author
tr: Yapımcı

en: Created at
tr: Yapım Tarigi

en: Created with
tr: ile Tapıldı

en: Go Back to Package Data
tr: Paket Verilerine Geri Gidin

en: Show Details
tr: Detayları Göster

en: Install Theme Pack - KVIrc
tr: Tema Paketi Yükle - KVIrc

en: You're about to install the following theme package
tr: Aşağıdaki tema paketini yüklemek üzeresiniz

en: Do Not Install
tr: Yükleme Yapma

en: Yes, Proceed
tr: Evet, Devam Et

en: Failed to unpack the selected file: %1
tr: Seçili dosya açılamadı: %1

en: Subdirectory
tr: Alt dizin

en: Failed to load the selected image: please fix it
tr: Seçilen görüntüyü yüklenemedi: Lütfen düzeltin

en: Packaging failed
tr: Paketleme başarısız

en: by
tr: tarafından

en: Manage Themes - KVIrc
tr: Temaları Yönet

en: <b><u>Current Installed Theme:</u>
tr: <b><u>Şimdiki Yüklenen Tema:</u>

en: &Remove Theme
tr: &Temayı Sil

en: &Apply Theme
tr: &Temayı Uygula

en: Do you wish to apply theme "%Q" (version %Q)?
tr: Tema "%Q" onaylamak (versiyon %Q) istiyor musunuzs?

en: Failed to apply the specified theme: %1
tr: Belirtilen tema uygulaması başarısız oldu: %1

en: Do you really wish to delete theme "%Q" (version %Q)?
tr: Gerçekten tema "%Q" (versiyon %Q) silmek istiyor musunuz?

en: Error installing theme package: %Q
tr: Tema paketi kurulurken hata: %Q
