KVIrc - en to pl translation catalogue (92 entries)

en: Export Theme - KVIrc
pl: Eksportuj motyw - KVIrc

en: Welcome
pl: Witamy

en: This procedure allows you to export the selected themes to a single package. It is useful when you want to distribute your themes to the public.
pl: Ta procedura pozwala wyeksportować wybrany motyw do pojedynczego pakietu. Jest to użyteczne, gdy chcesz dystrybuować swój motyw.

en: You will be asked to provide a package name, a description and, if you want, an icon/screenshot.
pl: Będziesz pytany o podanie informacji - nazwa pakietu, opis i, jeśli chcesz, zrzut ekranu.

en: Hit the "Next" button to begin.
pl: Naciśnij przycisk "Dalej" aby rozpocząć.

en: Theme Data
pl: Dane motywu

en: This is the information list for the themes you're packaging. If it looks OK press "Next" to continue, otherwise press "Cancel" and review your themes first.
pl: To lista informacji o motywach, które pakujesz. Jeśli wszystko jest dobrze, naciśnij "Dalej", by kontynuować. Jeśli nie, naciśnij "Anuluj" i przejrzyj motywy.

en: Your name here
pl: Twoja nazwa tutaj

en: Enter a package description here...
pl: Wpisz opis pakietu...

en: Package Information
pl: Informacje o pakiecie

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
pl: Musisz tutaj wpisać informacje o sobie (pakującym) i krótki opis pakietu.

en: Package name:
pl: Nazwa pakietu:

en: Version:
pl: Wersja:

en: Description:
pl: Opis:

en: Package author:
pl: Autor pakietu:

en: Icon/Screenshot
pl: Ikona/Zrzut ekranu

en: Here you can choose the image that will appear in the installation dialog for your theme package. It can be an icon, a logo or a screenshot and it should be not larger than 300x225. If you don't provide an image a simple default icon will be used at installation stage.
pl: Tutaj możesz wybrać obrazek, który wyświetli się w oknie instalacyjnym Twojego pakietu motywu. Może być to ikona, logo albo zrzut ekranu. Rozdzielczość nie powinna przekraczać 300x225 pikseli. Jeśli nie wybierzesz żadnego obrazka, zostanie użyta domyślna ikona.

en: Failed to load the selected image!
pl: Nie udało się załadować wybranego obrazu!

en: Package Path
pl: Ścieżka do pakietu

en: Here you must choose the file name for the theme package. It should have a *%1 extension.
pl: Tutaj musisz podać nazwę pliku pakietu. Powinna posiadać rozszerzenie *%1.

en: Finally hit the "Finish" button to complete the packaging operation.
pl: Naciśnij "Zakończ", by sfinalizować operację pakowania.

en: Exporting Theme - KVIrc
pl: Eksportuj motyw - KVIrc

en: Save Current Theme - KVIrc
pl: Zapisz aktualny motyw - KVIrc

en: This procedure allows you to save the current theme settings to a single directory. It is useful if you want to apply other themes or play with the theme settings and later come back to this theme with a single click. It will also allow you to manually modify the theme settings and later export them to a distributable package.
pl: Ta procedura pozwoli Ci zapisać bieżące ustawienia motywu w pojedynczym folderze. Jest to użyteczne, gdy chcesz zastosować inne motywy lub zmienić preferencje, a potem wrócić do dawnych ustawień za pomocą jednego kliknięcia. Możliwa jest również manualna edycja ustawień i eksport do pakietu dystrybucyjnego.

en: You will be asked to provide a theme name, a description and, if you want, a screenshot.
pl: Będziesz pytany o podanie informacji - nazwa pakietu, opis i, jeśli chcesz, zrzut ekranu.

en: Here you need to provide information about you (the author) and a short description of the theme you're creating.
pl: Musisz tutaj wpisać informacje o sobie (autorze) i krótki opis motywu, który tworzysz.

en: Theme name:
pl: Nazwa motywu:

en: Theme author:
pl: Autor motywu:

en: Theme Information
pl: Informacje o motywie

en: Save icons and images with theme
pl: Zapisz ikony i obrazki z motywem

en: To use the default and latest icon/image set automatically, uncheck this option.<br><br>To replace specific icons/images in your theme, include only those you wish to replace.
pl: By użyć zestawu najnowszych, domyślnych ikon/obrazków, odznacz tę opcję.<br><br>By podmienić wybrane ikony/obrazki w Twoim motywie, dołącz tylko te, które chcesz zmienić.

en: Hit the <b>"Next"</b> button to continue.
pl: Naciśnij przycisk <b>"Dalej"</b>, by rozpocząć.

en: Theme options
pl: Opcje motywu

en: Here you can either choose a screenshot image from disk or make one now. The screenshot will be displayed in the tooltips of the theme management dialog and will be also visible in the package installation dialog if you will export the theme to a distributable package.
pl: Tutaj możesz wybrać zrzut ekranu z dysku lub utworzyć nowy. Zostanie on wyświetlony w podpowiedziach w oknie zarządzania motywem, jak również w oknie instalacji motywu, jeśli wyeksportujesz motyw do pakietu dystrybucyjnego.

en: Make Screenshot Now
pl: Wykonaj zrzut ekranu teraz

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Acquire Screenshot - KVIrc
pl: Zdobądz zrzut ekranu - KVIrc

en: Failed to make a theme screenshot.
pl: Nie udało się zrobić zrzutu ekranu.

en: You must choose a theme name.
pl: Musisz wybrać nazwę motywu.

en: Unable to create theme directory.
pl: Nie udało się utworzyć katalogu motywu

en: Unable to save theme: %1
pl: Nie udało się zapisać motywu %1

en: Failed to load the selected screenshot image: please fix it
pl: Nie udało się załadować wybranego zrzutu ekranu: proszę to naprawić

en: Theme saved successfully to %1
pl: Motyw został pomyślnie zapisany w %1

en: The selected file doesn't seem to be a valid KVIrc theme package
pl: Wybrany plik nie jest prawidłowym pakietem motywu KVIrc

en: The selected file doesn't seem to be a valid KVIrc package: %1
pl: Wybrany plik nie jest prawidłowym pakietem KVIrc: %1

en: Author
pl: Autor

en: Created at
pl: Utworzony przez

en: Created with
pl: Utworzony w

en: Warning: this theme might be incompatible with this version of KVIrc
pl: Ostrzeżenie: Motyw może być niekompatybilny z tą wersją KVIrc

en: Go Back to Package Data
pl: Wróć do danych pakietu

en: Warning: the theme contained in this package might be either corrupted or incompatible with this version of KVIrc
pl: Ostzreżenie: Motyw zawarty w tym pakiecie może być uszkodzony lub niekompatybilny z tą wersją KVIrc

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Install Theme Pack - KVIrc
pl: Zainstaluj pakiet motywu - KVIrc

en: You're about to install the following theme package
pl: Zamierzasz zainstalować następujący pakiet motywu

en: Do you want to proceed with the installation?
pl: Kontynuować instalację?

en: Do Not Install
pl: Nie instaluj

en: Yes, Proceed
pl: Tak, kontynuuj

en: Failed to unpack the selected file: %1
pl: Nie udało się rozpakować wybranego pliku: %1

en: Theme engine version
pl: Wersja silnika motywu

en: Subdirectory
pl: Podkatalog

en: Invalid empty package path
pl: Nieprawidłowa, pusta ścieżka pakietu

en: Invalid empty package name
pl: Nieprawidłowa, pusta nazwa pakietu

en: Failed to load the selected image: please fix it
pl: Nie udało się załadować wybranego zrzutu ekranu: proszę to naprawić

en: Invalid theme name
pl: Nieprawidłowa nazwa motywu

en: Invalid theme version
pl: Nieprawidłowa wersja motywu

en: Packaging failed
pl: Pakowanie nie powiodło się

en: by
pl: przez

en: Manage Themes - KVIrc
pl: Zarządzaj motywami - KVIrc

en: Save current theme...
pl: Zapisz aktualny motyw...

en: Export selected themes to a distributable package
pl: Eksportuj wybrane motywy do pakietu dystrybucyjnego

en: Delete selected themes
pl: Usuń wybrane motywy

en: Install theme package from disk
pl: Zainstaluj pakiet motywu z dysku

en: Get more themes...
pl: Uzyskaj więcej motywów...

en: <b><u>Current Installed Theme:</u>
pl: <b><u>Bieżąco zainstalowany motyw:</u>

en: &Remove Theme
pl: &Usuń motyw

en: &Apply Theme
pl: &Zastosuj motyw

en: Apply Theme - KVIrc
pl: Zastosuj motyw - KVIrc

en: Do you wish to apply theme "%Q" (version %Q)?
pl: Czy na pewno chcesz zastosować motyw "%Q" (wersja %Q)?

en: Failed to apply the specified theme: %1
pl: Nie udało się zastosować wybranego motywu: %1

en: <b><u>Current Installed Theme:</u> %1</b>
pl: <b><u>Bieżąco zainstalowany motyw:</u> %1</b>

en: Delete Selected Theme - KVIrc
pl: Usuń wybrany motyw - KVIrc

en: Do you really wish to delete theme "%Q" (version %Q)?
pl: Czy napewno chcesz usunąć motyw "%Q" (wersja %Q)?

en: Select a Installation File - KVIrc
pl: Wybierz plik instalacyjny - KVIrc

en: Download Themes - KVIrc
pl: Pobierz motywy - KVIrc

en: Error installing theme package: %Q
pl: Błąd podczas instalacji pakietu motywu: %Q

en: Failed to apply theme: %Q
pl: Nie udało się zastosować wybranego motywu: %Q

en: The theme package '%Q' doesn't exist
pl: Pakiet motywu '%Q' nie istnieje

en: Enter a Filename - KVIrc
pl: Wpisz nazwę pliku - KVIrc

en: Error capturing and saving screenshot!
pl: Błąd tworzenia i zapisu zrzutu ekranu!

en: No themes specified
pl: Nie określono motywów

en: Failed to load theme from directory %Q: %Q
pl: Nie udało się załadować motywu z katalogu %Q: %Q

en: No themes specified: refusing to create an empty theme package
pl: Brak wybranych motywów: odmowa utworzenia pustego pakietu motywu
