KVIrc - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: No client selected!
fi: Ei asiakasohjelmaa valittu!

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
fi: Yritetään torrenttiasiakasohjelman käyttöliittymää "%Q": tulos %d

en: Choosing torrent client interface "%Q"
fi: Valitaan torrenttiasiakasohjelman käyttöliittymä "%Q"

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
fi: Näyttää siltä ettei tällä koneella ole käytettävää torrenttiasiakasohjelmaa

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
fi: Ei torrenttiasiakasohjelman käyttölittymää valittu. Yritä /torrent.detect

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
fi: Valittu torrenttiasiakasohjelman käyttöliittymä ei onnistunut ajamaan pyydettyä tehtävää

en: Last interface error:
fi: Viimeisin käyttöliittymävirhe:

en: Using client interface "%Q".
fi: Käytetään asiakasohjelman käyttöliittymää "%Q".

en: Invalid client interface "%Q"!
fi: Viallinen asiakasohjelman käyttöliittymä "%Q"!
