KVIrc - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: No client selected!
hr: Nema odabranog klijenta!

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
hr: Pokušavam torrent sučelje za klijenta "%Q": score %d

en: Choosing torrent client interface "%Q"
hr: Odabiranje sučelja za torrent klijent "%Q"

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
hr: Čini se da nema korisnih torrent klijenata na ovom računalu

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
hr: Nema odabranih torrent klijent sučelja. Pokušajte /torrent.detect

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
hr: Odabrani torrent klijent nije uspio izvršiti zatraženu funkciju

en: Last interface error:
hr: Posljednja greška sučelja.

en: Using client interface "%Q".
hr: Koristim klijent sućelje "%Q".

en: Invalid client interface "%Q"!
hr: Neispravno klijent sučelje "%Q"!
