KVIrc - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Torrent Client
hu: Torrent Kliens

en: No client selected!
hu: Nincs kliens kiválasztva!

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
hu:  "%Q" tesztelése: %d pont

en: Choosing torrent client interface "%Q"
hu: Torrent kliens interfészének kiválasztása: "%Q"

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
hu: Úgy néz ki nincs torrent kliens telepítve ezen a számítógépen

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
hu: Nincs torrent kliens kiválasztva. Próbáld a /torrent.detect parancsot.

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
hu: A kiválasztott torrent kliens interfész nem tudta végrehajtani a kért műveletet

en: Last interface error:
hu: Utolsó interfész hiba:

en: Using client interface "%Q".
hu: Kliens interfészének kiválasztása: "%Q"

en: Invalid client interface "%Q"!
hu: Helytelen kliens interfész: "%Q"
