KVIrc - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Torrent Client
uk: Торрент-клієнт

en: No client selected!
uk: Клієнт не вибрано!

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
uk: Пробую інтерфейс торрент-клієнта "%Q": рахунок %d

en: Choosing torrent client interface "%Q"
uk: Вибираю інтерфейс торрент-клієнта "%Q"

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
uk: Здається на цій машині немає придатного торрент-клієнта

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
uk: Не вибрано інтерфейс торрент-клієнта. Спробуйте /torrent.detect

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
uk: Вибраний інтерфейс торрент-клієнта не зміг виконати вказану функцію

en: Last interface error:
uk: Остання помилка інтерфейсу:

en: Using client interface "%Q".
uk: Використовую інтерфейс клієнта "%Q".

en: Invalid client interface "%Q"!
uk: Помилковий інтерфейс клієнта "%Q"!
