kwalletd - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Already open.
be: Ужо адкрыты.

en: Error opening file.
be: Памылка адкрыцця файла.

en: Not a wallet file.
be: Гэта не файл гаманца.

en: Unsupported file format revision.
be: Непадтрымлівая рэвізія фармату файлу.

en: Unknown encryption scheme.
be: Невядомая схема шыфравання.

en: Corrupt file?
be: Зламаны файл?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
be: Немагчыма праверыць гаманец. Магчыма, ён зламаны.

en: Read error - possibly incorrect password.
be: Памылка чытання - магчыма, пароль няправільны.

en: Decryption error.
be: Памылка расшыфроўкі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
be: Дазволіць &аднойчы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
be: Дазваляць &заўсёды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
be: &Забараніць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
be: Забараняць &заўсёды

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
be: Сервіс гаманцоў KDE

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
be: Немагчыма адкрыць гаманец. Каб змяніць пароль, неабходна адкрыць гаманец.

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
be: Памылка перашыфравання гаманца. Пароль не зменены.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
be: Памылка адкрыцця гаманца. Дадзеныя могуць згубіцца.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
be: Адбылася некалькі няўдалых спробаў атрымання доступу да гаманца. Праграма можа няправільна працаваць.

en: Passwords match.
be: Паролі супадаюць.

en: Passwords do not match.
be: Паролі не супадаюць.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
be: &Простае настаўленне (рэкамендуецца)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
be: &Адмысловае настаўленне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
be: Аўтаматычна закрываць невыкарыстоўваемыя гаманцы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
be: Захоўваць сеткавыя і мясцовыя паролі ў асобных гаманцах

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
be: Так, я хачу захоўваць персанальную інфармацыю ў гаманцы KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
be: Новы пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
be: Праверка паролю:
