kwalletd - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Already open.
ku: Jixwe vekirî ye.

en: Error opening file.
ku: Di vekirina pelî de çewtî derket.

en: Not a wallet file.
ku: Pelekê wallet nîn e.

en: Unsupported file format revision.
ku: Revizyona cure yê pelê yê bê piştgirî .

en: Unknown encryption scheme.
ku: Şemaya şîfre kirinê yê nenas.

en: Corrupt file?
ku: Dibe ku pel xêrab be?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
ku: Tevayî ya wallet nehat rastandin. Dibe ku xêrab bûye.

en: Read error - possibly incorrect password.
ku: Çewtiya xwendinê - dibe ku sedem nasnava şaş be.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
ku: &Carekî tenê Destûr Bide

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
ku: Her Dem &Destûr Bide

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
ku: &Red bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
ku: &Herdem Asteng Bike

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
ku: <qt>KDE daxwaza vekirina wallet '<b>%1</b>' hilgirt. Jê kerema xwe nasnavê ji bo walleta jêr binivîse.</qt>

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
ku: Servîsa KDE Wallet

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
ku: <qt>Nasnav vala ye.  <b>(HIŞYARÎ: Bê ewle)</b></qt>

en: Passwords match.
ku: Nasnav hev digirin.

en: Passwords do not match.
ku: Nasnav hev nagirin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
ku: Sazkirina &bingehîn (tawsiyekirî)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
ku: Sazkirina &pêşketî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
ku: Nasnava nû têkevê:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
ku: Nasnavê piştrast bike:

en: Former maintainer
ku: Kesê miqet yê berê
