kwalletd - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Already open.
lv: Jau atvērts.

en: Error opening file.
lv: Kļūda atverot failu.

en: Not a wallet file.
lv: Šis nav maka fails.

en: Unsupported file format revision.
lv: Neatbalstīta faila formāta versija.

en: Unknown encryption scheme.
lv: Nezināma šifrēšanas shēma.

en: Corrupt file?
lv: Bojāts fails?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
lv: Kļūda pārbaudot maka integritāti. Varētu būt bojāts.

en: Read error - possibly incorrect password.
lv: Lasīšanas kļūda - iespējams parole nav pareiza.

en: Decryption error.
lv: Atšifrēšanas kļūda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
lv: Atļaut &vienreiz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
lv: Atļaut v&ienmēr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
lv: &Aizliegt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
lv: Aizliegt &uz mūžu

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
lv: KDE maka sistēma

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
lv: <qt>KDE pieprasīja atvērt maku '<b>%1</b>'. Lūdzu ievadiet šī maka paroli.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
lv: <qt>Programma '<b>%1</b>' pieprasīja atvērt maku '<b>%2</b>'. Lūdzu ievadiet šī maka paroli.</qt>

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
lv: KDE maka serviss

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
lv: Pārslēgties uz to

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
lv: <b>%1</b> pieprasīja atvērt maku (%2).

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
lv: Pārslēgties uz %1

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
lv: <qt>Kļūda atverot maku '<b>%1</b>'. Lūdzu mēģiniet vēlreiz. <br />(Kļūdas kods %2:%3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
lv: KDE pieprasīja atvērt maku. Maks tiek izmantots sensitīvu datu drošai glabāšanai. Lūdzu ievadiet šī maka paroli, vai nospiediet atcelt, lai noraidītu programmas pieprasījumu.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
lv: <qt> Programma '<b>%1</b>' pieprasīja atvērt KDE maku. Maks tiek izmantots sensitīvu datu drošai glabāšanai. Lūdzu ievadiet maka paroli, vai nospiediet atcelt, lai noraidītu programmas pieprasījumu.</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
lv: <qt>KDE pieprasīja izveidot jaunu maku ar nosaukumu '<b>%1</b>'. Lūdzu izvēlieties maka paroli, vai atcelt, lai noraidītu pieprasījumu.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
lv: <qt>Programma '<b>%1</b>' pieprasīja izveidot jaunu maku ar nosaukumu '<b>%2</b>'. Lūdzu paroli šim makam, vai atcelt, lai noraidītu programmas pieprasījumu.</qt>

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
lv: <qt>KDE pieprasīja piekļuvi atvērtam makam '<b>%1</b>'.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
lv: <qt>Programma '<b>%1</b>' pieprasīja piekļuvi atvērtam makam '<b>%2</b>'.</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
lv: Nevar atvērt maku. Makam ir jābūt atvērtam, lai nomainītu paroli.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
lv: <qt>Lūdzu izvēlieties jaunu paroli makam '<b>%1</b>'.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
lv: Kļūda šifrējot maku. Parole netika nomainīta.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
lv: Kļūda no jauna atvertot maku. Varētu būt zaudēti dati.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
lv: Vairākas reizes ir neveiksmīgi mēģināts piekļūt makam. Varētu būt, ka kāda programma slikti uzvedas.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
lv: <qt>Parole ir tukša.  <b>(BRĪDINĀJUMS: Nav droši)</b></qt>

en: Passwords match.
lv: Paroles sakrīt.

en: Passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
lv: Sveicināti KWallet, KDE maka sistēmā.  KWallet ļauj jums saglabāt jūsu paroles un citu personīgo informāciju šifrētā failā uz diska, neļaujot citiem piekļūt šai informācijai. Šis vednis jums pastāstīs par KWallet un palīdzēs jums sagatavot to lietošanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
lv: &Vienkārša konfigurēšana (rekomendēta)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
lv: &Paplašināta konfigurēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
lv: KDE maka sistēma ļauj jums kontrolēt jūsu personīgo datu drošības līmeni. Daži no šiem iestatījumiem ietekmē lietojamību. Lai gan noklusētie iestatījumi būs pieņemami vairumam lietotāju, jūs varētu vēlēties izmainīt dažus no tiem. Jūs varat veikt tālāku KWallet konfigurēšanu, izmantojot KWallet kontroles moduli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
lv: Automātiski aizvērt neizmantotus makus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
lv: Glabāt tīkla un lokālās paroles atsevišķos failos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Various applications may attempt to use the KDE wallet to store passwords or other information such as web form data and cookies.  If you would like these applications to use the wallet, you must enable it now and choose a password.  The password you choose <i>cannot</i> be recovered if it is lost, and will allow anyone who knows it to obtain all the information contained in the wallet.
lv: Dažādas programmas var mēģināt izmantot KDE maku lai glabātu paroles vai citus datus, piemēram, tīmekļa formu datus un sīkdatnes. Ja vēlaties atļaut lai šīm programmām lietot maku, jums tas jāieslēdz tagad un jāizvēlas parole. Jūsu izvēlēto paroli <i>nebūs</i> iespējams atgūt pazaudēšanas gadījumā un tā ļaus ikvienam kas to zin iegūt visu makā esošo informāciju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
lv: Jā, es vēlos izmantot KDE maku personīgās informācijas glabāšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
lv: Ievadiet jaunu paroli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
lv: Paroles pārbaude:

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: D-Bus Interface
lv: D-Bus saskarne
