kwalletd - en to wa translation catalogue (48 entries)

en: Already open.
wa: Dedja drovou.

en: Error opening file.
wa: Åk n' a nén stî come dji sayive di drovi l' fitchî.

en: Not a wallet file.
wa: Ça n' est nén on fitchî poite-manoye.

en: Unsupported file format revision.
wa: Revizion del cogne do fitchî nén sopoirtêye.

en: Unknown encryption scheme.
wa: Arindjmint d' ecriptaedje nén cnoxhou.

en: Corrupt file?
wa: Cron fitchî ?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
wa: Åk n' a nén stî come dj' asprouvéve kel poite-manoye est saive. Motoit k' il est cron.

en: Read error - possibly incorrect password.
wa: Aroke å léjhaedje - motoit on mwais scret.

en: Decryption error.
wa: Aroke di discriptaedje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
wa: Permete &on côp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
wa: To&fer permete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
wa: &Rifuzer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
wa: Rifuze &tofer

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
wa: Li sistinme di poite-manoye da KDE

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
wa: <qt>KDE a dmandé po drovi l' poite-manoye « <b>%1</b> ». Tapez l' sicret do poite-manoye chal pa dzo s' i vs plait.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
wa: <qt>Li programe « <b>%1</b> » a dmandé po drovi l' poite-manoye « <b>%2</b> ».  Tapez l' sicret do poite-manoye chal pa dzo s' i vs plait.</qt>

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
wa: Siervice di poite-manoye KDE

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
wa: Passez chal

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
wa: <b>%1</b> a dmandé po drovi on poite-manoye (%2).

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
wa: Passer a %1

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
wa: <qt>Åk n' a nén stî come dji droveu l' poite-manoye « <b>%1</b> ». Sayîz co on côp s' i vs plait.<br />(Côde d' aroke %2: %3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
wa: KDE a dmandé po drovi l' poite-manoye. Ci chal est eployî po wårder des sinsibès dnêyes d' ene såve manire. Tapez on scret a eployî avou c' poite-manoye, s' i vs plait oudon-bén clitchî so Rinoncî po rbôrer l' dimande do programe.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
wa: <qt>Li programe « <b>%1</b> » a dmandé po drovi l' poite-manoye KDE. Ci chal est eployî po wårder des sinsibès dnêyes d' ene såve manire. Tapez on scret a eployî avou c' poite-manoye, s' i vs plait oudon-bén clitchî so Rinoncî po rbôrer l' dimande do programe.</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
wa: <qt>KDE a dmandé po ahiver on novea poite-manoye lomé « <b>%1</b> ». Tchoezixhoz on scret po c' poite-manoye s' i vs plait oudon-bén rinoncî po rbôrer l' dimande då programe.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
wa: <qt>Li programe « <b>%1</b> » a dmandé po ahiver on novea poite-manoye lomé « <b>%2</b> ». Tchoezixhoz on scret po c' poite-manoye s' i vs plait oudon-bén rinoncî po rbôrer l' dimande då programe.</qt>

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
wa: <qt>KDE a dmandé d' moussî el poite-manoye drovowe « <b>%1</b> ».</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
wa: <qt>Li programe « <b>%1</b> » a dmandé d' moussî el poite-manoye drovowe « <b>%2</b> ».</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
wa: Dji n' sai drovi l' poite-manoye. I fåt kel poite-manoye soeye drovou po saveur candjî l' sicret.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
wa: <qt>Tchoezixhoz on novea scret pol poite-manoye « <b>%1</b> », s' i vs plait.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
wa: Åk n' a nén stî come dji recripteu l' poite-manoye. Li scret n' a nén stî candjî.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
wa: Åk n' a nén stî come dji rdroveu l' poite-manoye. Des dnêyes on kécfeye sitî pierdowes.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
wa: Ons a sayî mwints côps d' moussî dins on poite-manoye. On programe si moenne motoit må.

en: KWallet
wa: KPoiteManoye

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
wa: <qt>Li scret est vude. <b>(ADVIERTIXHMINT : nén såve)</b></qt>

en: Passwords match.
wa: Les screts sont les minmes.

en: Passwords do not match.
wa: Les sicrets sont diferins.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
wa: Wilicome e KPoiteManoye, li sistinme di poite-manoye da KDE. KPoiteManoye vos permet d' wårder vos screts eyet d' ôtes informåcions da vosse sol plake dins on fitchî ecripté, espaitchant ls ôtès djins d' vey l' informåcion. Ci macrea ci vs aprindrè çou ki fåt åd fwait d' KPoiteManoye eyet vs aidî a l' apontyî l' prumî côp.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
wa: Apontiaedje di &båze (ricmandé)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
wa: &Sipepieus apontiaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
wa: Li sistinme di poite-manoye da KDE vs permete di controler l' livea d' såvrité des dnêyes da vosse. I gn a d' ses apontiaedjes ki candjront l' eployåvisté. D' abôrd ki les tchuzes prémetowes sont les troes cwårts do tins acceptåves pol pupårt des uzeus, vos vôroz kécfeye ndè candjî n' onk ou l' ôte. Vos savoz mete co pus a pont ces tchuzes a pårti do module di controle då KPoiteManoye.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
wa: Clôre otomaticmint les poites-manoyes ki n' fijhèt rén

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
wa: Wårder les screts del rantoele eyet les screts coinreces dins des fitchîs d' poite-manoye a pårt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Various applications may attempt to use the KDE wallet to store passwords or other information such as web form data and cookies.  If you would like these applications to use the wallet, you must enable it now and choose a password.  The password you choose <i>cannot</i> be recovered if it is lost, and will allow anyone who knows it to obtain all the information contained in the wallet.
wa: Sacwants programes pôront sayî d' eployî l' poite-manoye da KDE po wårder des screts ou d' ôtès informåcions come des dnêyes di formulaire waibe eyet des coûkes. Si vs voloz k' ces programes eployexhe li poite-manoye, vos l' divoz mete èn alaedje eyet tchoezi on scret. Li scret k' vos tchoeziroz <i>ni sårè nén</i> esse rapexhî s' il est pierdou eyet permetrè a tolminme kî kel conoxhrè d' obtini totes les informåcions k' i gn a e poite-manoye.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
wa: Oyi, dji m' vout siervi do poite-manoye da KDE po wårder les informåcions da minne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
wa: Tapez on novea scret :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
wa: Verifiaedje do scret :

en: Former maintainer
wa: Mintneu di dvant

en: D-Bus Interface
wa: Eterface D-Bus
