kwalletmanager - en to az translation catalogue (36 entries)

en: KDE Wallet Control Module
az: KDE Cüzdana Nəzarət Modulu

en: New Wallet
az: Yeni cüzdan

en: Please choose a name for the new wallet:
az: Yeni cüzdan üçün ad seçin:

en: Always Allow
az: Həmişə icazə vermək

en: Always Deny
az: Həmişə qadağan etmək

en: Permission denied.
az: İcazə verilmədi.

en: Error while authenticating action:
    %1
az: Kimlik doğrulaması zamanı xəta:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
az: Bu tənzimləmə modulu,həmişə KDE cüzdanı sistemini tənzimləməyə imkan verir.

en: &Delete
az: &silin

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
az: Cüzdan tərcihləri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
az: <p>Cüzdan alt sistemi bütün parollarınızı idarə etmək üçün rahat və etibarlı bir yol təqdim edir. Bu seçim ondan istifadə etmək istəyib istəmədiyinizi göstərir.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
az: KDE Cüzdanı alt sistemini aktiv &etmək

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
az: İstifadə etmədiyiniz halda cüzdanı bağlayın ki, ondan başqaları istifadə edə və onda saxlanılan məlumatları görə bilməsin.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
az: Cüzdanı bağlamaq

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
az: <p><b>Aktivlik olmadıqdacüzdanı bağlamaq.</b><br>Cüzdan bağlanarsa giriş üçün şifrələr tələb olunduğunda onları yenidən daxil etmək lazım olacaq.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
az: Bu müddətdə istifadə olunmadıqda bağlamaq:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
az:  dəq

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
az: <p><b>Cüzdanı ekran qoruyucu işə düşdükdə bağlamaqş</b><br>Cüzdan bağlanarsa giriş üçün şifrələr tələb olunduğunda onları yenidən daxil etmək lazım olacaq.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
az: Ekran qoruyucu işə düşdükdə bağlamaq

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
az: <p><b>Onu istifadə edən tətbiqlər bağlandıqda cüzdanı bağlamaq</br><br>Nəzərə alın ki, cüzdan, yalnız onu istifadə edən tətbiqlərin hamısı bağlandıqdan sonra bağlanacaq.<br>Cüzdan bağlanarsa giriş üçün tələb olunan şifrələri yenidən daxil etmək lazım olacaq.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
az: Onu istifadə edən son tətbiq bağlanadıqda cüzdanı bağlamaq

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
az: Avtomatik Cüzdan seçimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
az: Əsas cüzdan kimi istifadə olunacaq:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
az: Yeni...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
az: Yerli şifrələr üçün başqa cüzdan:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
az: Cüzdan idarəetməsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
az: Nişanı treydə göstərmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
az: Sonuncu cüzdan bağlandıqa treydəki nişanını gizlətmək

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Secret Service DBus API
az: DBus proqram interfeyi "Məxfi xidməti"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
az: DBus proqram interfeysi "Məxfi xidməti"ni aktiv edins

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
az: Giriş Nəzarəti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
az: Tətbiqin cüzdana müraciətinin &təsiq edilməsi sorğusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
az: Cüzdan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
az: Tətbiq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
az: Qayda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
az: Cüzdan Idarəetməsini baş&latmaq
