kwalletmanager - en to az translation catalogue (114 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
az: "%1" adlı giriş artıq mövcuddur. Davam etmək istəyirsiniz?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
az: "%1" adlı qovluq artıq mövcuddur. Nə etmək istəyirsiniz?

en: Replace
az: Əvəzləmək

en: Folders
az: Qovluqlar

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
az: Elementi yerləşdirməyə çalışarkən gözlənilməz xəta baş verdi

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
az: Girişi yerləşdirməyə çalışarkən gözlənilməz xəta baş verdi

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
az: Orijinal qovluğu silməyə cəhd edərkən xəta baş verdi, lakin qovluq uğurla kopyalandı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
az: Bu tətbiqlər hal-hazırda bu cüzdana qoşulub:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
az: Bu tətbiqlərin bu cüzdana girişinə icazə verildi:

en: Disconnect
az: Ayırmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
az: Əvə&z etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
az: H&amısını əvəzləmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
az: Ötü&rmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
az: &Hamısını ötürmək

en: Search
az: Axtarış

en: &New Folder...
az: Ye&ni Qovluq...

en: &Delete Folder
az: &Qovluğu silmək

en: &Import a wallet...
az: Cüzdanın &idxalı...

en: &Import XML...
az: XML &idxalı...

en: &Export as XML...
az: XML kimi idxal &etmək...

en: &Copy
az: &Kopyalamaq

en: &New...
az: &Yeni...

en: &Rename
az: Yenidən adlandı&rmaq

en: &Delete
az: &silin

en: Always show contents
az: Tərkiblərini həmişə göstərmək

en: Always hide contents
az: Tərkiblərini həmişə gizlətmək

en: Passwords
az: Şifrələr

en: Maps
az: Uyğunluq

en: Binary Data
az: İkilik verilən

en: Unknown
az: Naməlum

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
az: Siz cüzdandan "%1" qovluğunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Error deleting folder.
az: Qovluğun silinməsi xətası.

en: New Folder
az: Yeni Qovluq

en: Please choose a name for the new folder:
az: Yeni qovluğu adlandırın:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
az: Bu qovluq adı artıq istifadə oliunur. Yenidən cəhd etmək istəyirsiniz?

en: Try Again
az: Yenidən cəhd edin

en: Do Not Try
az: Ləğv etmək

en: Error saving entry. Error code: %1
az: Girişin saxlanılmasında xəta. Xəta kodu: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
az: Cari elementin tərkibləri dəyişdirildi.
    Dəyişiklikləri saxlamaq istəyirsiniz?

en: Password: %1
az: Şifrə: %1

en: Name-Value Map: %1
az: Ad-dəyər xəritəsi: %1

en: Binary Data: %1
az: İkilik verilən: %1

en: New Entry
az: Yeni giriş

en: Please choose a name for the new entry:
az: Yeni girişə ad verin:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
az: Bu giriş artıq mövcuddur. Yenidən cəhd etmək istəyirsiniz?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
az: Yeni giriş əlavə edilərkən gözlənilməz xəta baş veredi

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
az: Girişin adını dəyişməyə cəhd zamanı gözlənilməz xəta baş verdi

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
az: "%1" elementini silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
az: Bu girişi silməyə cəhd zamanı gözlənilməz xəta baş verdi

en: Unable to open the requested wallet.
az: Tələb olunan cüzdan açmaq mümkün olmadı.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
az: "<b>%1</b>" yüklənməsi üçün müvəqqəti fayl yaratmaq mümkün olmadı.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
az: "<b>%1</b>" cüzdanına giriş mümkün olmadı.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
az: "<b>%1</b>" qovluğu artıq "<b>%2</b>" girişindən ibarətdir. Onu əvəzləmək istəyirsiniz?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
az: "<b>%1</b>" XML faylına giriş alınmadı.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
az: "<b>%1</b>" XML faylını oxumaq mümkün olmadı.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
az: Xəta: XML faylında cüzdan yoxdur.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
az: "<b>%1</b>" saxlanıla bilmədi.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
az: KDE Cüzdanı sistemi aktiv edilməyib. Onu aktiv etmək istəyirsiniz? Aktiv edilməzsə "Cüzdan idarəetməsi" bağlanacaq, belə ki, o cüzdana giriş əldə etmədən işləyə bilməz.

en: Wallet
az: Cüzdan

en: No wallets open.
az: Cüzdanlar açılmayıb.

en: A wallet is open.
az: Cüzdan açılıb.

en: &New Wallet...
az: Ye&ni cüzdan...

en: &Delete Wallet...
az: Cüzdanı &silmək...

en: Export as encrypted
az: Şifrələnmiş kimi ixrac etmək

en: &Import encrypted
az: Şifrələnmiş &idxal etmək

en: Configure &Wallet...
az: &Cüzdanı tənzimləmək...

en: Close &All Wallets
az: &Bütün cüzdanları bağlamaq

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
az: Cüzdanı xətasız bağlamaq mümkün olmadı. Ola bilsin cüzdan başqa bir proqram tərəfindən istifadə olunur. Onu məcburi bağlamaq istəyirsiniz?

en: Force Closure
az: Bağlanmağa məcbur etmək

en: Do Not Force
az: Məcbur etməmək

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
az: Cüzdanı bağlanmağa məcbur etmək mümkün olmadı. Xəta kodu: %1

en: Error opening wallet %1.
az: %1 cüzdanının açılması xətası

en: Please choose a name for the new wallet:
az: Yeni cüzdan üçün ad seçin:

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
az: Boş ad dəstəklənmir. Lütfən, yenisini seçin.

en: Create new wallet
az: Yeni cüzdan yaratmaq

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
az: Bu cüzdan artıq mövcuddur. Yeni ad seçmək istiyirsiniz?

en: Try New
az: Yenisinə cəhd edin

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
az: "%1" cüzdanının silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
az: Cüzdanı silmək baş tutmadı. Xəta kodu: %1

en: File name
az: Fayl adı

en: Failed to open file for writing
az: Yazmaq üçün fayl açıla bilmədi

en: Select file
az: Faylı seçmək

en: Failed to open file
az: Faylı açıla bilmədi

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
az: %1 adlı cüzdan artıq mövcuddur. Əməliyyat ləğv edildi

en: Failed to copy files
az: Fayllar kopyalana bilmədi

en: Ignore unsaved changes?
az: Saxlanılmamış dəyişikliklər nəzərə alınmasın?

en: Ignore
az: Ötürün

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
az: &Fayl

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
az: &Ayarlar

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
az: &Kömək

en: &Open...
az: &Açmaq...

en: Change &Password...
az: Şi&frəni dəyişmək...

en: Disconnec&t
az: Ayırma&q

en: Key
az: Açar

en: Value
az: Dəyər

en: &New Entry
az: Ye&ni giriş

en: Wallet Manager
az: Cüzdan idarəetməsi

en: KDE Wallet Management Tool
az: KDE Cüzdanı İdarəetmə Vasitəsi

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
az: Müəllif hüquqları ©2013–2017, Cüdan İdarəetməsi müəllifləri

en: Original author and former maintainer
az: İlk versiyanın müəllifi və əvvəlki müşayətçi

en: Developer and former maintainer
az: Tərtibatçı və əvvəlki müşayətçi

en: Developer
az: Tərtibatçı

en: For use by kwalletd only
az: Yalnız kwalletd istifadə etmək üçün

en: A wallet name
az: Cüzdanın adı

en: Revoke Authorization
az: İcazəni ləğv etmək

en: &Close
az: &Bağlayın

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
az: Açmaq...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
az: Şifrəni dəyişmək...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
az: Tərkibləri

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
az: Tətbiqlər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
az: Tərkibləri &gizlətmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
az: Tərkibləri gö&stərmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
az: &Ləğv etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
az: &Saxlayın
