kcmkwallet - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: KDE Wallet Control Module
bg: Настройване на системата Портфейл

en: New Wallet
bg: Нов портфейл

en: Please choose a name for the new wallet:
bg: Моля, въведете име на новия портфейл:

en: Always Allow
bg: Включен достъп

en: Always Deny
bg: Изключен достъп

en: Permission denied.
bg: Отказан достъп.

en: Error while authenticating action:
    %1
bg: Грешка при удостоверяване на действието:
     %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
bg: От тук може да настроите системата Портфейл.

en: &Delete
bg: &Изтриване

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
bg: Настройки на портфейл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
bg: <p>Системата Портфейл ви позволява лесно и сигурно да управлявате паролите си. Тази опция определя, дали ще я използвате.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
bg: Вкл&ючване на системата Портфейл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
bg: Препоръчва се да затваряте вашите портфейли след като ги използвате. Ако оставите отворен портфейл, някой може да погледне в него или да го използва.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
bg: Затваряне на портфейл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
bg: <p><b>Затваряне на портфейла след период неизползване</b>.<br>Когато портфейлът се затвори, е необходимо въвеждането на паролата на портфейла, за да бъде отворен и използван отново.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
bg: Затваряне при изтичане на период без използване:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
bg:  минути

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
bg: <p>Затваряне на портфейла, когато се стартира предпазителя на екрана.<br>Когато портфейлът се затвори, е необходимо въвеждането на паролата на портфейла, за да бъде отворен и използван отново.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
bg: Затваряне при стартиране на предпазителя на екрана

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
bg: <p><b>Затваряне на портфейла, когато последната програма спре да го използва.</b><br>Имайте предвид, че портфейлът ще бъде затворен, когато всички програми спрат да го използват.<br>Когато портфейлът се затвори, е необходимо въвеждането на паролата на портфейла, за да бъде отворен и използван отново.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
bg: Затваряне, когато последната програма спре да го използва

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
bg: Автоматичен избор на портфейл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
bg: Избор на портфейл, който да се използва по подразбиране:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
bg: Нов...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
bg: Използване на различен портфейл за локалните пароли:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
bg: Мениджъра на системата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
bg: Показване на мениджъра в системния панел

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
bg: Скриване на иконата при затваряне на последния портфейл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
bg: Активиране на Secret Service DBus API

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
bg: Достъп

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
bg: П&отвърждение при достъп до портфейл от приложение

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
bg: Портфейл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
bg: Програма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
bg: Политика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
bg: &Стартиране на мениджъра
