kwalletmanager - en to bg translation catalogue (121 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
bg: Вече има запис с име "%1". Сигурни ли сте, че искате да продължите?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
bg: Вече има папка с име "%1". Какво искате да бъде направено?

en: Replace
bg: Замяна

en: Folders
bg: Папки

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
bg: Грешка при влачене и пускане на елемент

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
bg: Грешка при влачене и пускане на запис

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
bg: Грешка при изтриване на оригиналната папка, но папката е копирана успешно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
bg: Следните приложения са свързани с този портфейл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
bg: Следните приложения имат достъп до този портфейл:

en: Disconnect
bg: Прекъсване на връзката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
bg: &Замяна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
bg: Замяна на &всички

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
bg: Пр&опускане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
bg: Пропускане на в&сички

en: Search
bg: Търсене

en: &Show values
bg: Показване на &стойностите

en: &New Folder...
bg: &Нова папка...

en: &Delete Folder
bg: Из&триване на папка

en: &Import a wallet...
bg: Им&портиране на портфейл...

en: &Import XML...
bg: Вна&сяне на XML...

en: &Export as XML...
bg: &Експортиране като XML...

en: &Copy
bg: &Копиране

en: &New...
bg: &Нов...

en: &Rename
bg: Преимен&уване

en: &Delete
bg: &Изтриване

en: Always show contents
bg: Винаги да се показва съдържанието

en: Always hide contents
bg: Винаги да се скрива съдържанието

en: Passwords
bg: Пароли

en: Maps
bg: Съответствия

en: Binary Data
bg: Двоични данни

en: Unknown
bg: Непознато

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
bg: Сигурни ли сте, че искате да бъде изтрита папката "%1" от портфейла?

en: Error deleting folder.
bg: Грешка при изтриване на папка.

en: New Folder
bg: Нова папка

en: Please choose a name for the new folder:
bg: Въведете име на новата папка:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
bg: Вече има папка с такова име. Искате ли да опитате отново?

en: Try Again
bg: Нов опит

en: Do Not Try
bg: Без нов опит

en: Error saving entry. Error code: %1
bg: Грешка при запис на елемент. Код на грешката: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
bg: Съдържанието на текущия елемент е променено.
    Искате ли промените да бъдат записани?

en: Password: %1
bg: Парола: %1

en: Name-Value Map: %1
bg: Съответствие параметър-стойност: %1

en: Binary Data: %1
bg: Двоични данни: %1

en: New Entry
bg: Нов запис

en: Please choose a name for the new entry:
bg: Въведете име на новия запис:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
bg: Вече има запис с такова име. Искате ли да опитате отново?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
bg: Грешка при добавяне на нов запис

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
bg: Грешка при преименуване на запис

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да бъде изтрит записът "%1"?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
bg: Грешка при изтриване на запис

en: Unable to open the requested wallet.
bg: Заявеният портфейл не може да бъде отворен.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
bg: Неуспех при създаване на временен файл за изтеглянето '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
bg: Грешка при достъп до портфейла "%1".

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
bg: Папката "%1" вече съдържа запис "%2". Сигурни ли сте, че искате да бъде заменен?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
bg: Грешка при достъп до файла XML "%1".

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
bg: Грешка при четене на XML файла "%1" за внасяне.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
bg: Грешка: XML файлът не съдържа данни на системата портфейл.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
bg: Невъзможно съхраняване в '<b>%1</b>'.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
bg: Системата KDE Wallet не е активирана. Искате ли да бъде активирана? Ако не е активиране KWalletManager ще се затвори, тъй като не може да работи, без да прочете портфейлите.

en: Wallet
bg: Портфейл

en: No wallets open.
bg: Няма отворени портфейли.

en: A wallet is open.
bg: Отворен е портфейл.

en: &New Wallet...
bg: &Нов портфейл...

en: &Delete Wallet...
bg: &Изтриване ма портфейл...

en: Export as encrypted
bg: Експортиране с криптирането

en: &Import encrypted
bg: &Импортиране с криптиране

en: Configure &Wallet...
bg: &Настройки на Портфейл...

en: Close &All Wallets
bg: Затваряне на &всички

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
bg: Портфейлът не може да бъде затворен нормално. Най-вероятно се използва от друга програма. Искате ли въпреки това портфейлът да бъде затворен?

en: Force Closure
bg: Затваряне

en: Do Not Force
bg: Без затваряне

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
bg: Грешка при затваряне на портфейл. Код на грешката %1.

en: Error opening wallet %1.
bg: Грешка при отваряне на портфейл %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
bg: Въведете име на новия портфейл:

en: New Wallet
bg: Нов портфейл

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
bg: Не се поддържа празно име. Моля, изберете ново.

en: Create new wallet
bg: Създаване на нов портфейл

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
bg: Вече има портфейл с такова име. Искате ли да опитате с ново?

en: Try New
bg: Нов опит

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да бъде изтрит портфейлът "%1"?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
bg: Грешка при изтриване на портфейл. Код на грешката %1.

en: File name
bg: Име на файл

en: Failed to open file for writing
bg: Неуспешно отваряне на файл за запис

en: Select file
bg: Избиране на файл

en: Failed to open file
bg: Грешка при отварянето на файла

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
bg: Портфейл с име %1 вече съществува, прекъсване на операцията

en: Failed to copy files
bg: Неуспешно копиране на файловете

en: Ignore unsaved changes?
bg: &Игнориране на незапазените промени?

en: Ignore
bg: Пренебрегване

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bg: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bg: &Настройки

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
bg: &Помощ

en: &Open...
bg: &Отваряне...

en: Change &Password...
bg: С&мяна на парола...

en: Disconnec&t
bg: &Изключване

en: Key
bg: Параметър

en: Value
bg: Стойност

en: Delete Entry
bg: Изтриване на запис

en: &New Entry
bg: &Нов запис

en: Wallet Manager
bg: Управление на портфейл

en: KDE Wallet Management Tool
bg: Инструмент за управление на портфейли в KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
bg: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager автори

en: Maintainer, user interface refactoring
bg: Поддръжка и обработка на потребителски интерфейс

en: Original author and former maintainer
bg: Първоначален автор и бивша поддръжка

en: Developer and former maintainer
bg: Разработчик и бивш поддържащ

en: Developer
bg: Разработчик

en: Show window on startup
bg: Показване на прозореца при зареждане

en: For use by kwalletd only
bg: Използване само от демона kwalletd

en: A wallet name
bg: Име на портфейл

en: Revoke Authorization
bg: Анулиране на удостоверение

en: &Close
bg: &Затваряне

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
bg: Портфейлът "%1" вече е отворен

en: The wallet is currently closed
bg: Портфейлът в момента е затворен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
bg: Отваряне...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
bg: Смяна на парола...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
bg: Съдържание

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
bg: Приложения

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
bg: Скриване на &съдържанието

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
bg: Показване на &съдържанието

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
bg: &Отмяна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
bg: &Запис
