kwalletmanager - en to ca@valencia translation catalogue (121 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
ca@valencia: Ja existix una entrada amb el nom «%1». Voleu continuar?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
ca@valencia: Ja existix una carpeta amb el nom «%1». Voleu continuar?

en: Replace
ca@valencia: Substituïx

en: Folders
ca@valencia: Carpetes

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar deixar anar l'element

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar deixar anar l'entrada

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar suprimir la carpeta original, encara que la carpeta s'ha copiat amb èxit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
ca@valencia: Estes aplicacions estan connectades actualment amb esta cartera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
ca@valencia: Estes aplicacions estan autoritzades a accedir a esta cartera:

en: Disconnect
ca@valencia: Desconnecta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
ca@valencia: Su&bstituïx

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
ca@valencia: Substituïx-ho &tot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
ca@valencia: &Omet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
ca@valencia: &Omet-ho tot

en: Search
ca@valencia: Busca

en: &Show values
ca@valencia: Mo&stra els valors

en: &New Folder...
ca@valencia: Carpeta &nova...

en: &Delete Folder
ca@valencia: Sup&rimix la carpeta

en: &Import a wallet...
ca@valencia: &Importa una cartera...

en: &Import XML...
ca@valencia: &Importa XML...

en: &Export as XML...
ca@valencia: &Exporta com a XML...

en: &Copy
ca@valencia: &Copia

en: &New...
ca@valencia: &Nova...

en: &Rename
ca@valencia: Ca&nvia el nom

en: &Delete
ca@valencia: Sup&rimix

en: Always show contents
ca@valencia: Mostra sempre els continguts

en: Always hide contents
ca@valencia: Oculta sempre els continguts

en: Passwords
ca@valencia: Contrasenyes

en: Maps
ca@valencia: Correspondències

en: Binary Data
ca@valencia: Dades binàries

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir la carpeta «%1» de la cartera?

en: Error deleting folder.
ca@valencia: S'ha produït un error en suprimir la carpeta.

en: New Folder
ca@valencia: Carpeta nova

en: Please choose a name for the new folder:
ca@valencia: Escolliu un nom per a la carpeta nova:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
ca@valencia: Este nom de directori ja s'utilitza. Voleu tornar-ho a intentar?

en: Try Again
ca@valencia: Torna-ho a intentar

en: Do Not Try
ca@valencia: No ho intentes

en: Error saving entry. Error code: %1
ca@valencia: S'ha produït un error en guardar l'entrada. Codi d'error: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
ca@valencia: El contingut de l'element actual ha canviat.
    Voleu guardar els canvis?

en: Password: %1
ca@valencia: Contrasenya: %1

en: Name-Value Map: %1
ca@valencia: Correspondència nom-valor: %1

en: Binary Data: %1
ca@valencia: Dades binàries: %1

en: New Entry
ca@valencia: Entrada nova

en: Please choose a name for the new entry:
ca@valencia: Escolliu un nom per a l'entrada nova:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
ca@valencia: L'entrada ja existix. Voleu tornar-ho a intentar?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar afegir l'entrada nova

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar canviar de nom l'entrada

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir l'element «%1»?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
ca@valencia: S'ha produït un error inesperat en intentar suprimir l'entrada

en: Unable to open the requested wallet.
ca@valencia: No s'ha pogut obrir la cartera demanada.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer temporal per a baixar «<b>%1</b>».

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
ca@valencia: No s'ha pogut accedir a la cartera «<b>%1</b>».

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
ca@valencia: La carpeta «<b>%1</b>» ja conté una entrada «<b>%2</b>». Voleu substituir-la?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
ca@valencia: No s'ha pogut accedir en el fitxer XML «<b>%1</b>».

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
ca@valencia: S'ha produït un error en llegir el fitxer XML «<b>%1</b>».

en: Error: XML file does not contain a wallet.
ca@valencia: S'ha produït un error: El fitxer XML no conté cap cartera.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
ca@valencia: No s'ha pogut emmagatzemar en «<b>%1</b>».

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
ca@valencia: El sistema de cartera de KDE no està habilitat. Voleu habilitar-lo? Si no, KWalletManager es tancarà, ja que no pot treballar sense llegir les carteres.

en: Wallet
ca@valencia: Cartera

en: No wallets open.
ca@valencia: No hi ha cap cartera oberta.

en: A wallet is open.
ca@valencia: Hi ha una cartera oberta.

en: &New Wallet...
ca@valencia: Cartera &nova...

en: &Delete Wallet...
ca@valencia: Sup&rimix la cartera...

en: Export as encrypted
ca@valencia: Exporta com a encriptada

en: &Import encrypted
ca@valencia: &Importa'n una d'encriptada

en: Configure &Wallet...
ca@valencia: Configura les &carteres...

en: Close &All Wallets
ca@valencia: &Tanca totes les carteres

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
ca@valencia: No s'ha pogut tancar la cartera netament. Probablement altres aplicacions l'estan utilitzant. Voleu tancar-la forçadament?

en: Force Closure
ca@valencia: Força el tancament

en: Do Not Force
ca@valencia: No el forces

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
ca@valencia: No s'ha pogut tancar forçadament la cartera. El codi d'error ha sigut %1.

en: Error opening wallet %1.
ca@valencia: S'ha produït un error en obrir la cartera %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
ca@valencia: Escolliu un nom per a la cartera nova:

en: New Wallet
ca@valencia: Cartera nova

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
ca@valencia: El nom buit no està admés. Seleccioneu-ne un de nou.

en: Create new wallet
ca@valencia: Crea una cartera nova

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
ca@valencia: Esta cartera ja existix. Voleu provar un altre nom?

en: Try New
ca@valencia: Intenta de nou

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir la cartera «%1»?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
ca@valencia: No s'ha pogut suprimir la cartera. El codi d'error ha sigut %1.

en: File name
ca@valencia: Nom del fitxer

en: Failed to open file for writing
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer per a escriptura

en: Select file
ca@valencia: Seleccioneu un fitxer

en: Failed to open file
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
ca@valencia: Ja existix una cartera anomenada %1. S'ha interromput l'operació

en: Failed to copy files
ca@valencia: No s'han pogut copiar els fitxers

en: Ignore unsaved changes?
ca@valencia: Voleu ignorar els canvis sense guardar?

en: Ignore
ca@valencia: Ignora

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ca@valencia: Fi&txer

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ca@valencia: Con&figuracions

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ca@valencia: A&juda

en: &Open...
ca@valencia: O&bri...

en: Change &Password...
ca@valencia: Can&via la contrasenya...

en: Disconnec&t
ca@valencia: &Desconnecta

en: Key
ca@valencia: Clau

en: Value
ca@valencia: Valor

en: Delete Entry
ca@valencia: Suprimix l'entrada

en: &New Entry
ca@valencia: Entrada &nova

en: Wallet Manager
ca@valencia: Gestor de carteres

en: KDE Wallet Management Tool
ca@valencia: Eina per a la gestió de carteres de KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
ca@valencia: Copyright © 2013–2017, els autors de KWallet Manager

en: Maintainer, user interface refactoring
ca@valencia: mantenidor, reestructuració de la interfície d'usuari

en: Original author and former maintainer
ca@valencia: Autor original i mantenidor anterior

en: Developer and former maintainer
ca@valencia: Desenvolupador i mantenidor anterior

en: Developer
ca@valencia: Desenvolupador

en: Show window on startup
ca@valencia: Mostra la finestra en iniciar

en: For use by kwalletd only
ca@valencia: Per a ser utilitzada només per kwalletd

en: A wallet name
ca@valencia: Un nom de cartera

en: Revoke Authorization
ca@valencia: Revocació d'autorització

en: &Close
ca@valencia: &Tanca

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
ca@valencia: La cartera «%1» està oberta actualment

en: The wallet is currently closed
ca@valencia: La cartera està tancada actualment

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
ca@valencia: Obri...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
ca@valencia: Canvia la contrasenya...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
ca@valencia: Contingut

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
ca@valencia: Aplicacions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
ca@valencia: Oculta els &continguts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
ca@valencia: Mostra els &continguts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
ca@valencia: &Desfés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
ca@valencia: Guar&da
