kcmkwallet - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: KDE Wallet Control Module
cs: Ovládací modul úschovny KDE

en: New Wallet
cs: Nová úschovna

en: Please choose a name for the new wallet:
cs: Prosím, zvolte název nové úschovny:

en: Always Allow
cs: Vždy povolit

en: Always Deny
cs: Vždy zakázat

en: Permission denied.
cs: Odepřen přístup.

en: Error while authenticating action:
    %1
cs: Chyba při ověřování činnosti:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
cs: Tento konfigurační modul vám umožní nastavit systém KDE úschoven.

en: &Delete
cs: &Smazat

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
cs: Předvolby úschovny

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
cs: <p>Subsystém úschoven vám umožní pohodlný a bezpečný způsob, jak spravovat všechna vaše hesla. Tato možnost udává, zda úschovny používat.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
cs: Povolit systém úschovny pro KD&E

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
cs: Je vhodné zavírat úschovny, když je již nepoužíváte. Někdo jiný by do nich mohl nahlížet nebo je využít.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
cs: Zavřít úschovnu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
cs: <p><b>Zavřít nepoužívanou úschovnu</b><br>Je-li úschovna zavřená, je třeba ji znovu zpřístupnit heslem.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
cs: Zavřít, nepoužívá-li se déle než:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
cs:  minuty

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
cs: <p><b>Zavřít úschovnu při spuštění šetřiče obrazovky.</b> <br>Je-li úschovna zavřená, je třeba ji znovu zpřístupnit heslem.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
cs: Zavřít při spuštění šetřiče obrazovky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
cs: <p><b>Zavřít úschovnu, když skončí všechny aplikace, které ji používaly.</b> <br>Poznámka: vaše úschovny budou zavřeny až skončí všechny aplikace, které je používají.<br>Je-li úschovna zavřená, je třeba ji znovu zpřístupnit heslem.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
cs: Zavřít, když ji aplikace přestanou používat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
cs: Automatický výběr úschovny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
cs: Zvolte, kterou úschovnu použít jako výchozí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
cs: Nová...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
cs: Rozdílná úschovna pro místní hesla:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
cs: Správce úschovny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
cs: Zobrazit správce v panelu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
cs: Schovat ikonu v systémovém panelu, jsou-li všechny úschovny zavřeny

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Secret Service DBus API
cs: DBus API pro službu hesel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
cs: Povolit DBus API pro službu hesel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
cs: Řízení přístupu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
cs: &Upozornit, když nějaká aplikace přistupuje k úschovně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
cs: Úschovna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
cs: Aplikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
cs: Chování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
cs: S&pustit správce úschovny...
