kwalletmanager - en to cs translation catalogue (121 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
cs: Složka pojmenovaná '%1' již existuje. Přejete si pokračovat?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
cs: Složka pojmenovaná '%1' již existuje. Co si přejete udělat?

en: Replace
cs: Nahradit

en: Folders
cs: Složky

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o upuštění položky

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o upuštění záznamu

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o smazání původní složky, ale složka byla úspěšně zkopírována

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
cs: Tyto aplikace jsou momentálně připojeny k této úschovně:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
cs: Tyto aplikace jsou oprávněny přistupovat k úschovně:

en: Disconnect
cs: Odpojit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
cs: Nah&radit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
cs: N&ahradit vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
cs: Pře&skočit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
cs: Přeskoči&t vše

en: Search
cs: Hledat

en: &Show values
cs: Zo&brazit hodnoty

en: &New Folder...
cs: &Nová složka...

en: &Delete Folder
cs: &Smazat složku

en: &Import a wallet...
cs: &Importovat úschovnu...

en: &Import XML...
cs: &Importovat XML...

en: &Export as XML...
cs: &Exportovat do XML...

en: &Copy
cs: &Kopírovat

en: &New...
cs: &Nový...

en: &Rename
cs: &Přejmenovat

en: &Delete
cs: &Smazat

en: Always show contents
cs: Vždy zobrazit obsah

en: Always hide contents
cs: Vždy skrýt obsah

en: Passwords
cs: Hesla

en: Maps
cs: Mapy

en: Binary Data
cs: Binární data

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
cs: Opravdu si přejete odstranit složku '%1' z úschovny?

en: Error deleting folder.
cs: Chyba při mazání složky.

en: New Folder
cs: Nová složka

en: Please choose a name for the new folder:
cs: Prosím, zvolte název pro novou složku:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
cs: Takový název složky je již používán. Zkusit znovu?

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Do Not Try
cs: Nezkoušet

en: Error saving entry. Error code: %1
cs: Chyba při ukládání položky. Chybový kód: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
cs: Obsah této položky byl změněn.
    Přejete si tyto změny uložit?

en: Password: %1
cs: Heslo: %1

en: Name-Value Map: %1
cs: Mapa jméno-hodnota: %1

en: Binary Data: %1
cs: Binární Data: %1

en: New Entry
cs: Nová položka

en: Please choose a name for the new entry:
cs: Prosím, zvolte název nové položky:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
cs: Taková položka již existuje. Zkusit znovu?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o přidání nového záznamu

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o přejmenování záznamu

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
cs: Opravdu si přejete smazat položku '%1'?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
cs: Nastal neočekávaná chyba při pokusu o smazání záznamu

en: Unable to open the requested wallet.
cs: Nelze otevřít požadovanou úschovnu.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro stažení '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
cs: Nelze přistupovat k úschovně <b>%1</b>.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
cs: Složka <b>%1</b> již obsahuje položku <b>%2</b>. Přejete si ji nahradit?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
cs: Nelze přistupovat ke XML souboru <b>%1</b>.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
cs: Chyba při čtení XML souboru <b>%1</b> pro vstup.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
cs: Chyba: XML soubor neobsahuje úschovnu.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
cs: Nelze ukládat do '<b>%1</b>'.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
cs: Systém KDE Wallet není povolen. Chcete jej povolit? Pokud ne, KWalletManager bude ukončen jelikož bez čtení úschoven nemůže pracovat.

en: Wallet
cs: Úschovna

en: No wallets open.
cs: Žádná úschovna není otevřena.

en: A wallet is open.
cs: Úschovna je otevřena.

en: &New Wallet...
cs: &Nová úschovna...

en: &Delete Wallet...
cs: &Smazat úschovnu...

en: Export as encrypted
cs: Exportovat jako zašifrované

en: &Import encrypted
cs: &Importovat zašifrováno

en: Configure &Wallet...
cs: Nastavit ús&chovnu...

en: Close &All Wallets
cs: Z&avřít všechny úschovny

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
cs: Nelze normálně uzavřít úschovnu. Pravděpodobně je používána jinou aplikací. Přejete si ji přesto uzavřít?

en: Force Closure
cs: Přesto uzavřít

en: Do Not Force
cs: Nezavírat

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
cs: Nelze vynutit uzavření úschovny. Chybový kód: %1

en: Error opening wallet %1.
cs: Chyba při otevření úschovny %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
cs: Prosím, zvolte název nové úschovny:

en: New Wallet
cs: Nová úschovna

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
cs: Prázdný název není podporován. Prosím vyberte nový.

en: Create new wallet
cs: Vytvořit novou úschovnu

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
cs: Taková úschovna již existuje. Zkusit nový název?

en: Try New
cs: Zkusit nový

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
cs: Opravdu si přejete smazat úschovnu '%1'?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
cs: Nelze smazat úschovnu. Chybový kód: %1

en: File name
cs: Název souboru

en: Failed to open file for writing
cs: Nelze otevřít soubor pro zápis

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Failed to open file
cs: Soubor nelze otevřít

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
cs: Úschovna s názvem %1 již existuje. Operace byla přerušena.

en: Failed to copy files
cs: Kopírování souborů selhalo

en: Ignore unsaved changes?
cs: Ignorovat neuložené změny?

en: Ignore
cs: Ignorovat

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: &Nápověda

en: &Open...
cs: &Otevřít...

en: Change &Password...
cs: Změnit &heslo...

en: Disconnec&t
cs: Odpoji&t

en: Key
cs: Klíč

en: Value
cs: Hodnota

en: Delete Entry
cs: Smazat záznam

en: &New Entry
cs: &Nová položka

en: Wallet Manager
cs: Správce úschovny

en: KDE Wallet Management Tool
cs: Správce úschovny KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
cs: Autorská práva ©2013–2017, Autoři programu KWallet Manager

en: Maintainer, user interface refactoring
cs: Správce, přepis uživatelského rozhraní

en: Original author and former maintainer
cs: Původní autor a dřívější správce

en: Developer and former maintainer
cs: Vývojář a dřívější správce

en: Developer
cs: Vývojář

en: Show window on startup
cs: Zobrazit okno při spuštění

en: For use by kwalletd only
cs: Pouze pro využití programem 'kwalletd'

en: A wallet name
cs: Název úschovny

en: Revoke Authorization
cs: Odvolat oprávnění

en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
cs: Úschovna '%1' je otevřena.

en: The wallet is currently closed
cs: Úschovna je momentálně uzavřena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
cs: Otevřít...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
cs: Změnit heslo...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
cs: Obsah

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
cs: Aplikace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
cs: Skrýt o&bsah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
cs: Zobrazit o&bsah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
cs: &Zpět

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
cs: &Uložit
