kcmkwallet - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: George Staikos
eo: George STAIKOS

en: &Delete
eo: &Forigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
eo: Nova...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
eo: Alirkontrolo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
eo: Portilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
eo: Aplikaĵo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
eo: Konduto
