kwalletmanager - en to eo translation catalogue (122 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
eo: Eniro kun la nomo '%1' jam ekzistas. Ĉu vi ŝatus daŭrigi?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
eo: Dosierujo sub la nomo '%1' jam ekzistas. Kion vi volus fari?

en: Replace
eo: Anstataŭigi

en: Folders
eo: Dosierujoj

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
eo: Neatendita eraro okazis provante faligi la objekton

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
eo: Neatendita eraro okazis provante forigi la enskribon

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
eo: Neatendita eraro okazis provante forigi la originan dosierujon, sed la dosierujo estis kopiita sukcese

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
eo: Ĉi tiuj aplikoj estas nuntempe konektitaj al ĉi tiu monujo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
eo: Ĉi tiuj aplikaĵoj estas rajtigitaj por aliri ĉi tiun monujon:

en: Disconnect
eo: Malkonekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
eo: &Anstataŭigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
eo: &Anstataŭigi Ĉiujn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
eo: La&si

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
eo: Preterp&asi Ĉiujn

en: Search
eo: Serĉo

[ctx: @option:check]
en: &Show values
eo: &Montri valorojn

en: &New Folder...
eo: &Nova dosierujo...

en: &Delete Folder
eo: &Forviŝu dosierujon

en: &Import a wallet...
eo: &Importi monujon...

en: &Import XML...
eo: &Importi XML...

en: &Export as XML...
eo: &Eksporti kiel XML...

en: &Copy
eo: &Kopii

en: &New...
eo: &Nova...

en: &Rename
eo: &Renomi

en: &Delete
eo: &Forigi

en: Always show contents
eo: Ĉiam montri enhavon

en: Always hide contents
eo: Ĉiam kaŝi enhavon

en: Passwords
eo: Pasvortoj

en: Maps
eo: Mapoj

en: Binary Data
eo: Binaraj Datumoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la dosierujon '%1' el la monujo?

en: Error deleting folder.
eo: Eraro dum forigo de dosierujo.

en: New Folder
eo: Nova dosierujo

en: Please choose a name for the new folder:
eo: Bonvolu elekti nomon por la nova dosierujo:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
eo: Pardonu, tiu dosierujo nomo estas uzata. Ĉu provi denove?

en: Try Again
eo: Provi denove

en: Do Not Try
eo: Ne Provi

en: Error saving entry. Error code: %1
eo: Eraro dum konservado de enskribo. Erarkodo: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
eo: La enhavo de la nuna ero ŝanĝiĝis.
    Ĉu vi volas konservi ŝanĝojn?

en: Password: %1
eo: Pasvorto: %1

en: Name-Value Map: %1
eo: Nomo-valora Mapo: %1

en: Binary Data: %1
eo: Binaraj Datumoj: %1

en: New Entry
eo: Nova Eniro

en: Please choose a name for the new entry:
eo: Bonvolu elekti nomon por la nova eniro:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
eo: Pardonu, tiu eniro jam ekzistas. Ĉu provi denove?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
eo: Neatendita eraro okazis provante aldoni la novan enskribon

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
eo: Neatendita eraro okazis provante renomi la eniron

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la eron '%1'?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
eo: Neatendita eraro okazis provante forigi la enskribon

en: Unable to open the requested wallet.
eo: Ne eblas malfermi la petitan monujon.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
eo: Ne eblas krei provizoran dosieron por elŝuti '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
eo: Ne eblas aliri monujon '<b>%1</b>'.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
eo: Dosierujo '<b>%1</b>' jam enhavas eniron '<b>%2</b>'. Ĉu vi volas anstataŭigi ĝin?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
eo: Ne eblas aliri XML-dosieron '<b>%1</b>'.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
eo: Eraro legante XML-dosieron '<b>%1</b>' por enigo.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
eo: Eraro: XML-dosiero ne enhavas monujon.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
eo: Ne eblas konservi en '<b>%1</b>'.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
eo: La KDE Wallet-sistemo ne estas ebligita. Ĉu vi volas, ke mi ebligu ĝin? Se ne, la KWalletManager ĉesos ĉar ĝi ne povas funkcii sen legi la monujojn.

en: Wallet
eo: Monujo

en: No wallets open.
eo: Neniuj monujoj malfermitaj.

en: A wallet is open.
eo: Monujo estas malfermita.

en: &New Wallet...
eo: &Nova Monujo...

en: &Delete Wallet...
eo: &Forigi Monujon...

en: Export as encrypted
eo: Eksporti kiel ĉifrite

en: &Import encrypted
eo: &Importi ĉifrite

en: Configure &Wallet...
eo: Agordi &Wallet...

en: Close &All Wallets
eo: Fermi Ĉi&ujn Monujojn

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
eo: Ne eblas pure fermi monujon. Ĝi verŝajne estas uzata de aliaj aplikoj. Ĉu vi volas devigi ĝin fermi?

en: Force Closure
eo: Forto Fermo

en: Do Not Force
eo: Ne Devigi

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
eo: Ne eblas devigi la monujon fermita. Erarkodo estis %1.

en: Error opening wallet %1.
eo: Eraro dum malfermo de monujo %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
eo: Bonvolu elekti nomon por la nova monujo:

[ctx: @title:window]
en: New Wallet
eo: Nova Monujo

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
eo: Malplena nomo ne estas subtenata. Bonvolu elekti novan.

en: Create new wallet
eo: Krei novan monujon

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
eo: Pardonu, tiu monujo jam ekzistas. Ĉu provi novan nomon?

en: Try New
eo: Provi Novan

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la monujon '%1'?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
eo: Ne eblas forigi la monujon. Erarkodo estis %1.

en: File name
eo: Dosiernomo

en: Failed to open file for writing
eo: Malsukcesis malfermi dosieron por skribado

en: Select file
eo: Elekti dosieron

en: Failed to open file
eo: Malsukcesis malfermi dosieron

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
eo: Monujo nomita %1 jam ekzistas, Operacio ĉesigita

en: Failed to copy files
eo: Malsukcesis kopii dosierojn

en: Ignore unsaved changes?
eo: Ĉu ignori nekonservitajn ŝanĝojn?

en: Ignore
eo: Ignori

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
eo: &Helpo

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when connecting to the KWallet service:<nl/>%1
eo: Eraro okazis konektante al la KWallet-servo:<nl/>%1

en: &Open...
eo: &Malfermi...

en: Change &Password...
eo: Ŝanĝi &pasvorton...

en: Disconnec&t
eo: Malkonek&ti

en: Key
eo: Klavo

en: Value
eo: Valoro

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete Entry
eo: Forigi eron

en: &New Entry
eo: &Nova Eniro

en: Wallet Manager
eo: Monujo-Manaĝero

en: KDE Wallet Management Tool
eo: KDE Monujo-Administra Ilo

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
eo: Kopirajto ©2013–2017, aŭtoroj de KWallet Manager

en: Former Maintainer, user interface refactoring
eo: Antaŭa Prizorganto, refactoring de uzantinterfaco

en: Original author and former maintainer
eo: Origina aŭtoro kaj iama vartisto

en: Developer and former maintainer
eo: Ellaboranto kaj iama prizorganto

en: Developer
eo: Kreinto

en: Show window on startup
eo: Montri fenestron ĉe ekfunkciigo

en: For use by kwalletd only
eo: Nur por uzo de kwalletd

en: A wallet name
eo: Nomo de monujo

en: Revoke Authorization
eo: Revoki Rajton

en: &Close
eo: F&ermi

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open.
eo: La monujo '%1' estas nuntempe malfermita.

en: The wallet is currently closed.
eo: La monujo estas nuntempe fermita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
eo: Malfermi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
eo: Ŝanĝi pasvorton...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
eo: Enhavo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
eo: Aplikaĵoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
eo: Kaŝi &Enhavon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
eo: Montri &Enhavon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
eo: &Malfari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
eo: Kon&servi
