kcmkwallet - en to et translation catalogue (34 entries)

en: KDE Wallet Control Module
et: KDE turvalaeka juhtimismoodul

en: (c) 2003 George Staikos
et: (c) 2003: George Staikos

en: New Wallet
et: Uus turvalaegas

en: Please choose a name for the new wallet:
et: Palun anna uuele turvalaekale nimi:

en: Always Allow
et: Alati lubatud

en: Always Deny
et: Alati keelatud

en: Permission denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Error while authenticating action:
    %1
et: Tõrge toimingu autentimisel:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
et: See juhtimismoodul võimaldab seadistada KDE turvalaegaste süsteemi.

en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
et: Turvalaeka valikud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
et: <p>Turvalaeka raamistik võimaldab mugavalt ja turvaliselt hallata kõiki oma paroole. Selle võimalusega saab valida, kas seda kasutada või mitte.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
et: KD&E turvalaeka raamistiku lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
et: Mõttekas on sulgeda oma turvalaekad, kui neid enam ei kasutata, et keegi ei saaks neisse pilku heita, rääkimata juba kasutamisest.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
et: Turvalaeka sulgemine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
et: <p><b>Turvalaegas suletakse pärast teatud mitteaktiivsuse perioodi.</b><br>Kui laegas on suletud, tuleb selle uuestikasutamiseks anda taas parool.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
et: Suletakse, kui ei ole kasutatud:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
et: <p><b>Turvalaegas suletakse ekraanisäästja käivitumisel.</b><br>Kui laegas on suletud, tuleb selle uuestikasutamiseks anda taas parool.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
et: Suletakse ekraanisäästja käivitumisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
et: <p><b>Turvalaegas suletakse, kui seda kasutanud rakendused on töö lõpetanud.</b><br>Arvesta, et laegas suletakse alles siis, kui töö on peatanud kõik seda/neid kasutanud rakendused.<br>Kui laegas on suletud, tuleb selle uuestikasutamiseks anda taas parool.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
et: Suletakse, kui enam ükski rakendus seda ei kasuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
et: Turvalaeka automaatne valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
et: Vaikimisi kasutatav turvalaegas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
et: Uus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
et: Erinev turvalaegas kohalikele paroolidele:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
et: Turvalaeka haldur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
et: Haldurit näidatakse süsteemisalves

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
et: Viimase turvalaeka sulgemisel peidetakse süsteemisalve ikoon

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
et: Kasutamise kontroll

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
et: Küsitakse, kui rakendus &püüab kasutada turvalaegast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
et: Turvalaegas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
et: Rakendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
et: Reegel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
et: &Käivita turvalaeka haldur
