kwalletmanager - en to et translation catalogue (113 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
et: Kirje '%1' on juba olemas. Kas jätkata?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
et: Sahtel '%1' on juba olemas. Mida siis nüüd ette võtta?

en: Replace
et: Asenda

en: Folders
et: Sahtlid

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
et: Elemendi lohistamisel tekkis ootamatu viga

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
et: Kirje lohistamisel tekkis ootamatu viga

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
et: Originaalsahtli kustutamisel tekkis ootamatu viga, kuid sahtel kopeeriti edukalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
et: Need rakendused on praegu ühendatud selle turvalaekaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
et: Neil rakendustel on õigus kasutada seda turvalaegast:

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
et: &Asenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
et: Asenda &kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
et: &Jäta vahele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
et: Jä&ta kõik vahele

en: Search
et: Otsing

en: &New Folder...
et: &Uus sahtel...

en: &Delete Folder
et: &Kustuta sahtel

en: &Import a wallet...
et: &Impordi turvalaegas...

en: &Import XML...
et: &Impordi XML...

en: &Export as XML...
et: &Ekspordi XML-ina...

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &New...
et: &Uus...

en: &Rename
et: &Muuda nime...

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Always show contents
et: Alati näidatakse sisu

en: Always hide contents
et: Alati peidetakse sisu

en: Passwords
et: Paroolid

en: Maps
et: Nimetabelid

en: Binary Data
et: Binaarandmed

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
et: Kas soovid ikka kindlasti kõrvaldada turvalaekast sahtli '%1'?

en: Error deleting folder.
et: Viga sahtli kustutamisel.

en: New Folder
et: Uus sahtel

en: Please choose a name for the new folder:
et: Palun anna uuele sahtlile nimi:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
et: Vabandust, sellise nimega sahtel on juba olemas. Uus katse?

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Do Not Try
et: Ära proovi

en: Error saving entry. Error code: %1
et: Viga kirje salvestamisel. Veakood: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
et: Aktiivse elemendi sisu on muudetud.
    Kas salvestada muudatused?

en: Password: %1
et: Parool: %1

en: Name-Value Map: %1
et: Nime-väärtuse tabel: %1

en: Binary Data: %1
et: Binaarandmed: %1

en: New Entry
et: Uus kirje

en: Please choose a name for the new entry:
et: Palun anna uuele kirjele nimi:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
et: Vabandust, sellise nimega kirje on juba olemas. Uus katse?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
et: Uue kirje lisamisel tekkis ootamatu viga

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
et: Kirje nime muutmisel tekkis ootamatu viga

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
et: Kas tõesti kõrvaldada element '%1'?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
et: Kirje kustutamisel tekkis ootamatu viga

en: Unable to open the requested wallet.
et: Soovitud turvalaeka avamine nurjus.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
et: Ajutise faili loomine "<b>%1</b>" allalaadimiseks nurjus.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
et: Ligipääs laekale "<b>%1</b>" nurjus.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
et: Sahtel '<b>%1</b>' sisaldab juba kirjet '<b>%2</b>'. Kas soovid selle asendada?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
et: Ligipääs XML-failile '<b>%1</b>' nurjus.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
et: Viga XML-faili '<b>%1</b>' lugemisel sisendina.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
et: Viga: XML-fail ei sisalda turvalaegast.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
et: Salvestamine asukohta "<b>%1</b>" nurjus.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
et: KDE turvalaekasüsteem ei ole sisse lülitatud. Kas see tuleks nüüd lubada? Kui mitte, siis turvalaeka haldur lõpetab töö, sest ilma turvalaekaid lugemata see töötada ei saa.

en: Wallet
et: Turvalaegas

en: No wallets open.
et: Ükski laegas pole avatud.

en: A wallet is open.
et: Laegas on avatud.

en: &New Wallet...
et: &Uus turvalaegas...

en: &Delete Wallet...
et: K&ustuta laegas...

en: Export as encrypted
et: Ekspordi krüptitult

en: &Import encrypted
et: &Impordi krüptitult

en: Configure &Wallet...
et: &Seadista turvalaegast....

en: Close &All Wallets
et: Sulge &kõik laekad

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
et: Turvalaeka korralik sulgemine nurjus. Tõenäoliselt kasutab seda veel mõni rakendus. Kas soovid laeka jõuga sulgeda?

en: Force Closure
et: Sulge jõuga

en: Do Not Force
et: Ära kasuta jõudu

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
et: Turvalaeka jõuga sulgemine nurjus. Veakood oli %1.

en: Error opening wallet %1.
et: Viga turvalaeka %1 avamisel.

en: Please choose a name for the new wallet:
et: Palun anna uuele turvalaekale nimi:

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
et: Nimi ei tohi puududa. Palun vali nimi.

en: Create new wallet
et: Uue turvalaeka loomine

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
et: Vabandust, sellise nimega laegas on juba olemas. Kas proovid mõnda muud nime?

en: Try New
et: Proovi uut nime

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
et: Kas ikka kindlasti kõrvaldada turvalaegas '%1'?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
et: Turvalaeka kõrvaldamine nurjus. Veakood oli %1.

en: File name
et: Failinimi

en: Failed to open file for writing
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus

en: Select file
et: Faili valimine

en: Failed to open file
et: Faili avamine nurjus

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
et: Turvalaegas nimega %1 on juba olemas, toiming katkestatakse

en: Failed to copy files
et: Failide kopeerimine nurjus

en: Ignore unsaved changes?
et: Kas eirata salvestama muudatusi?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

en: &Open...
et: &Ava...

en: Change &Password...
et: &Muuda parooli...

en: Disconnec&t
et: &Katkesta ühendus

en: Key
et: Võti

en: Value
et: Väärtus

en: &New Entry
et: &Uus kirje

en: Wallet Manager
et: Turvalaeka haldur

en: KDE Wallet Management Tool
et: KDE turvalaeka haldur

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
et: Autoriõigus ©2013–2017, KWallet Manageri autorid

en: Original author and former maintainer
et: Algne autor ja endine hooldaja

en: Developer and former maintainer
et: Arendaja ja endine hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: For use by kwalletd only
et: Ainult kwalletd jaoks

en: A wallet name
et: Turvalaeka nimi

en: Revoke Authorization
et: Tühista autentimine

en: &Close
et: &Sulge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
et: Ava...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
et: Muuda parooli...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
et: Sisu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
et: Rakendused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
et: Peida &sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
et: Näita &sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
et: &Võta tagasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
et: &Salvesta
