kwalletmanager - en to eu translation catalogue (121 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
eu: Dagoeneko badago '%1' izeneko sarrera bat. Jarraitu nahi duzu?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
eu: Dagoeneko badago '%1' izeneko karpeta bat. Zer egin nahi duzu?

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Folders
eu: Karpetak

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da elementua jaregiten saiatzean

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da sarrera jaregiten saiatzean

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da jatorrizko karpeta ezabatzen saiatzen, baina karpeta ondo kopiatu da

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
eu: Aplikazio hauek zorro honetara konektatuta daude orain:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
eu: Aplikazio hauek zorro honetara sartzeko baimena dute:

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
eu: &Ordeztu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
eu: Ordeztu &guztiak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
eu: &Saltatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
eu: Sa&ltatu guztiak

en: Search
eu: Bilatu

en: &Show values
eu: &Erakutsi balioak

en: &New Folder...
eu: &Karpeta berria

en: &Delete Folder
eu: E&zabatu karpeta

en: &Import a wallet...
eu: &Inportatu zorro bat...

en: &Import XML...
eu: &Inportatu XML...

en: &Export as XML...
eu: &Esportatu XML bezala...

en: &Copy
eu: &Kopiatu

en: &New...
eu: &Berria...

en: &Rename
eu: &Izena aldatu

en: &Delete
eu: E&zabatu

en: Always show contents
eu: Edukia erakutsi beti

en: Always hide contents
eu: Edukia ezkutatu beti

en: Passwords
eu: Pasahitzak

en: Maps
eu: Mapak

en: Binary Data
eu: Datu bitarrak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
eu: Ziur zaude zorrotik '%1' karpeta ezabatu nahi duzula?

en: Error deleting folder.
eu: Errorea gertatu da karpeta ezabatzean.

en: New Folder
eu: Karpeta berria

en: Please choose a name for the new folder:
eu: Aukeratu izen bat karpeta berriarentzat:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
eu: Karpeta-izen hori hartuta dago. Berriro saiatu nahi duzu?

en: Try Again
eu: Saiatu berriz

en: Do Not Try
eu: Ez saiatu

en: Error saving entry. Error code: %1
eu: Errorea gertatu da sarrera gordetzean. Errore-kodea: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
eu: Uneko elementuaren edukia aldatu egin da.
    Aldaketak gorde nahi dituzu?

en: Password: %1
eu: Pasahitza: %1

en: Name-Value Map: %1
eu: Izen-balioaren mapa: %1

en: Binary Data: %1
eu: Datu bitarrak: %1

en: New Entry
eu: Sarrera berria

en: Please choose a name for the new entry:
eu: Aukeratu izen bat sarrera berriarentzat:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
eu: Dagoeneko badago sarrera hori. Berriro saiatu nahi duzu?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da sarrera berria gehitzen saiatzean

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da sarrera izenez aldatzen saiatzean

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
eu: Ziur zaude '%1' elementua ezabatu nahi duzula?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
eu: Ustekabeko errore bat gertatu da sarrera ezabatzen saiatzean

en: Unable to open the requested wallet.
eu: Ezin da ireki eskatutako zorroa.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
eu: Ezin da sortu '<b>%1</b>' jaisteko aldi baterako fitxategia.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
eu: Ezin da '<b>%1</b>' zorroa atzitu.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
eu: '<b>%1</b>' karpetak dagoneko badu '<b>%2</b>' sarrera bat. Ordeztu nahi duzu?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
eu: Ezin da atzitu '<b>%1</b>' XML fitxategia.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
eu: Errorea gertatu da '<b>%1</b>' XML fitxategia datuak sartzeko irakurtzean.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
eu: Errorea: XML fitxategiak ez dauka zorrorik.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
eu: Ezin da biltegiratu '<b>%1</b>'-(e)ra.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
eu: KDE Zorro sistema ez dago gaitua. Gaitu nahi duzu? Ezezkoan, KWalletManager itxi egingo da ezin baitu lan egin zorroak irakurri gabe.

en: Wallet
eu: Zorroa

en: No wallets open.
eu: Zorrorik ez dago irekita.

en: A wallet is open.
eu: Zorro bat irekita dago.

en: &New Wallet...
eu: &Zorro berria...

en: &Delete Wallet...
eu: &Ezabatu zorroa...

en: Export as encrypted
eu: Esportatu zifratu gisa

en: &Import encrypted
eu: &Inportatu zifratuta

en: Configure &Wallet...
eu: &Konfiguratu zorroa...

en: Close &All Wallets
eu: Itxi zorro &guztiak

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
eu: Ezin da zorroa ondo itxi. Ziurrenik beste aplikazio batzuk ariko dira erabiltzen. Ixtera behartu nahi duzu?

en: Force Closure
eu: Behartu ixtera

en: Do Not Force
eu: Ez behartu

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
eu: Ezin da zorroa ixtera behartu. Errore-kodea: %1.

en: Error opening wallet %1.
eu: Errorea gertatu da %1 zorroa irekitzean.

en: Please choose a name for the new wallet:
eu: Aukeratu izen bat zorro berriarentzat:

en: New Wallet
eu: Zorro berria

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
eu: Ez da onartzen izena hutsik uztea. Hautatu izen berri bat.

en: Create new wallet
eu: Sortu zorro berria

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
eu: Dagoeneko badago zorro hori. Beste izen batekin saiatu nahi duzu?

en: Try New
eu: Beste batekin saiatu

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
eu: Ziur zaude '%1' zorroa ezabatu nahi duzula?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
eu: Ezin da zorroa ezabatu. Errore-kodea: %1.

en: File name
eu: Fitxategi izena

en: Failed to open file for writing
eu: Huts egin du fitxategia idazteko irekitzea

en: Select file
eu: Hautatu fitxategia

en: Failed to open file
eu: Huts egin du fitxategia irekitzea

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
eu: '%1' izeneko zorroa badago dagoeneko, eragiketa galarazi da

en: Failed to copy files
eu: Fitxategiak kopiatzea huts egin du

en: Ignore unsaved changes?
eu: Ez-ikus gorde gabeko aldaketak?

en: Ignore
eu: Ezikusi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eu: &Fitxategia

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eu: &Ezarpenak

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
eu: Lagu&ntza

en: &Open...
eu: &Ireki...

en: Change &Password...
eu: Aldatu &Pasahitza...

en: Disconnec&t
eu: &Deskonektatu

en: Key
eu: Gakoa

en: Value
eu: Balioa

en: Delete Entry
eu: Ezabatu sarrera

en: &New Entry
eu: &Sarrera berria

en: Wallet Manager
eu: Zorro kudeatzailea

en: KDE Wallet Management Tool
eu: KDEren zorroak kudeatzeko tresna

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
eu: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager-en egileak

en: Maintainer, user interface refactoring
eu: Arduraduna, erabiltzaile-interfazearen berregituratzea

en: Original author and former maintainer
eu: Jatorrizko egilea eta aurreko arduraduna

en: Developer and former maintainer
eu: Garatzailea eta aurreko arduraduna

en: Developer
eu: Garatzailea

en: Show window on startup
eu: Erakutsi leihoa abiaraztean

en: For use by kwalletd only
eu: kwalletd-k soilik erabiltzeko

en: A wallet name
eu: Zorro-izen bat

en: Revoke Authorization
eu: Baimena baliogabetu

en: &Close
eu: &Itxi

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
eu: '%1' zorroa une honetan irekita dago

en: The wallet is currently closed
eu: Zorroa itxita dago une honetan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
eu: Ireki...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
eu: Aldatu pasahitza...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
eu: Edukia

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
eu: Aplikazioak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
eu: Ezkutatu &edukia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
eu: Erakutsi e&dukia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
eu: &Desegin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
eu: &Gorde
