kcmkwallet - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: KDE Wallet Control Module
fa: پیمانه کنترل KDE Wallet

en: New Wallet
fa: Wallet جدید

en: Please choose a name for the new wallet:
fa: لطفاً، برای wallet جدید نامی انتخاب کنید:

en: Always Allow
fa: همیشه اجازه داده شود

en: Always Deny
fa: همیشه رد شود

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
fa: این پیمانه پیکربندی،‌‌ ‌‌‌‌اجازه می‌دهد که سیستم KDEWallet را پیکربندی کنید.

en: &Delete
fa: حذف

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
fa: تنظیمات Wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
fa: &فعال‌سازی زیرسیستم KDE Wallet‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
fa: بهتر است زمانی که از Walletها استفاده نمی‌کنید، آنها را ببندید تا دیگران قادر به مشاهده و یا استفاده از آنها نباشند.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
fa: بستن Wallet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
fa: <p><b>Wallet را پس از یک دوره عدم فعالیت ببندید.</b><br>زمانی که یک Wallet بسته است،‌‌ ‌‌‌‌برای دستیابی دوباره به آن،‌‌ ‌‌‌‌اسم رمز نیاز است. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
fa: بستن هنگام عدم استفاده:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
fa: <p><b>هنگامی که محافظ صفحه نمایش آغاز به کار کرد، ‌‌بلافاصله Wallet را ببندید.</b><br>هنگامی که Wallet  بسته است، برای دستیابی دوباره به آن،‌‌ ‌‌‌‌اسم رمز لازم است.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
fa: هنگامی که محافظ صفحه نمایش ‌‌‌آغاز به کار می‌کند،‌ بسته شود

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
fa: <p><b>زمانی که کاربردهایی که ازwallet استفاده می‌کنند متوقف شدند،‌‌ ‌‌‌‌بلافاصله آن را ببندید. </b><br>توجه داشته باشید که تنها زمانی Walletهای شما بسته می‌شوند، که همه کاربردهایی که از آن استفاده می‌کنند،‌‌ متوقف شده باشند.<br>زمانی که یک Wallet بسته است،‌‌‌‌ برای دسترسی </p>.مجدد به آن اسم رمز لازم است

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
fa: زمانی که آخرین کاربرد، استفاده از آن را متوقف کرد،‌ بسته شود

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
fa: گزینش Wallet ‌به طور خودکار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
fa: برگزیدن Wallet برای استفاده ‌به طور پیش‌فرض:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
fa: جدید...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
fa: Wallet مختلف برای اسم رمزهای محلی:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
fa: مدیر Wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
fa: نمایش مدیر در سینی سیستم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
fa: مخفی کردن شمایل سینی سیستم زمانی که آخرین Wallet بسته است

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
fa: کنترل دستیابی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
fa: کاربرد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
fa: ‌ ‌‌سیاست

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
fa: &راه‌اندزی مدیر Wallet‌
