kwalletmanager - en to fa translation catalogue (79 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
fa: در حال حاضر مدخلی با نام «%1» وجود دارد. می‌خواهید ادامه دهید؟

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
fa: در حال حاضر یک پوشه با نام «%1» وجود دارد. می‌خواهید چه کار کنید؟

en: Replace
fa: جایگزینی

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
fa: هنگام سعی برای انداختن فقره، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
fa: هنگام سعی برای انداختن مدخل، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
fa: هنگام سعی برای حذف پوشه اصلی خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد، اما پوشه با موفقیت رونوشت شده است

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
fa: &جایگزینی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
fa: جایگزینی &همه‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
fa: &پرش‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
fa: پرش &همه‌

en: &New Folder...
fa: پوشه &جدید...‌

en: &Delete Folder
fa: &حذف پوشه‌

en: &Import XML...
fa: &واردات XML...‌

en: &New...
fa: &جدید...‌

en: &Rename
fa: &تغییر نام‌

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: Passwords
fa: اسم رمزها

en: Maps
fa: نگاشتها

en: Binary Data
fa: داده دوگانی

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
fa: مطمئن هستید که می‌خواهید پوشه »%1«  را از Wallet حذف کنید؟

en: Error deleting folder.
fa: خطای حذف پوشه.

en: New Folder
fa: پوشه جدید

en: Please choose a name for the new folder:
fa: لطفاً برای پوشه جدید نامی انتخاب کنید:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
fa: متأسفم، این نام پوشه استفاده شده است. دوباره سعی می‌کنید؟

en: Try Again
fa: سعی مجدد

en: Do Not Try
fa: سعی نشود

en: Error saving entry. Error code: %1
fa: خطای ذخیره مدخل. کد خطا:  %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
fa: محتویات فقره اخیر تغییر یافته. میخواهید تغییرات ذخیره شود؟

en: Password: %1
fa: اسم رمز: %1

en: Name-Value Map: %1
fa: نگاشت نام-مقدار: %1

en: Binary Data: %1
fa: داده دوگانی : %1

en: New Entry
fa: مدخل جدید

en: Please choose a name for the new entry:
fa: لطفاً برای مدخل جدید نامی انتخاب کنید:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
fa: متأسفم، این مدخل استفاده شده است. دوباره سعی می‌کنید؟

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
fa: هنگام سعی برای افزودن مدخل جدید، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
fa: هنگام سعی برای افزودن مدخل جدید، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
fa: مطمئنید که می‌خواهید فقره »%1« را حذف کنید؟

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
fa: هنگام سعی برای حذف مدخل، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد

en: Unable to open the requested wallet.
fa: قادر به باز کردن  wallet درخواست‌شده نیست.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
fa: قادر به دستیابی به wallet »<b>%1</b>« نیست.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
fa: پوشه «<b>%1</b>» حاوی مدخل «<b>%2</b>» بوده است. می‌خوهید آن را جایگزین کنید؟

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
fa: قادر به دستیابی به پرونده  XML«<b>%1</b>» نیست.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
fa: خطای خواندن پرونده XML«<b>%1</b>» برای ورودی.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
fa: خطا: پرونده XML شامل wallet نیست.

en: No wallets open.
fa: هیچ wallet باز نشده است.

en: A wallet is open.
fa: یک wallet باز است.

en: &New Wallet...
fa: Wallet &جدید...‌

en: Configure &Wallet...
fa: پیکربندی &Wallet...‌

en: Close &All Wallets
fa: بستن &همه Walletها‌

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
fa: قادر به دقیق بستن wallet نیست. ممکن است توسط کاربردهای دیگر استفاده شده باشد. می‌خواهید به اجبار آن را ببندید؟

en: Force Closure
fa: بستن اجباری

en: Do Not Force
fa: بدون اجبار

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
fa: قادر به بستن اجباری  wallet نیست. کد خطا، %1 بود.

en: Error opening wallet %1.
fa: خطای باز کردن wallet %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
fa: لطفاً، برای wallet جدید نامی انتخاب کنید:

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
fa: متأسفم. این wallet  از قبل وجود داشته است. یک نام جدید را امتحان می‌کنید؟

en: Try New
fa: امتحان نام جدید

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
fa: مطمئنید که می‌خواهید wallet  « %1» را حذف کنید؟

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
fa: قادر به حذف wallet نیست. کد خطا، %1 بود.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

en: &Open...
fa: &باز کردن...‌

en: Change &Password...
fa: تغییر &اسم رمز...‌

en: Disconnec&t
fa: &قطع ارتباط‌

en: Key
fa: کلید

en: Value
fa: مقدار

en: &New Entry
fa: مدخل &جدید‌

en: KDE Wallet Management Tool
fa: ابزار مدیریت KDE Wallet

en: Original author and former maintainer
fa: نویسنده اصلی و نگه‌دارنده قبلی

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: For use by kwalletd only
fa: فقط برای استفاده توسط  kwalletd

en: A wallet name
fa: نام wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
fa: مخفی کردن &محتویات‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
fa: نمایش &محتویات‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
fa: &واگرد‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
fa: &ذخیره کردن‌
