kwalletmanager - en to gl translation catalogue (120 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
gl: Xa existe unha entrada co nome «%1». Desexa continuar?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
gl: Xa existe un cartafol co nome «%1». Que desexa facer?

en: Replace
gl: Substituír

en: Folders
gl: Cartafoles

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar soltar o elemento

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar soltar a entrada

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar eliminar o cartafol orixinal, pero o cartafol copiouse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
gl: As seguintes aplicacións están conectadas a esta carteira:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
gl: As seguintes aplicacións están autorizadas a acceder a esta carteira:

en: Disconnect
gl: Desconectar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
gl: &Substituír

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
gl: Substituír &todo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
gl: &Saltar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
gl: Saltar &todo

en: Search
gl: Buscar

en: &Show values
gl: Mo&strar os valores

en: &New Folder...
gl: &Novo cartafol…

en: &Delete Folder
gl: &Eliminar o cartafol

en: &Import a wallet...
gl: &Importar unha carteira…

en: &Import XML...
gl: &Importar o XML…

en: &Export as XML...
gl: &Exportar a XML…

en: &Copy
gl: &Copiar

en: &New...
gl: &Novo…

en: &Rename
gl: &Renomear

en: &Delete
gl: &Eliminar

en: Always show contents
gl: Mostrar sempre o contido

en: Always hide contents
gl: Agochar sempre o contido

en: Passwords
gl: Contrasinais

en: Maps
gl: Mapas

en: Binary Data
gl: Datos binarios

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
gl: Está seguro de que quere eliminar o cartafol «%1» da carteira?

en: Error deleting folder.
gl: Erro ao eliminar o cartafol.

en: New Folder
gl: Novo cartafol

en: Please choose a name for the new folder:
gl: Por favor, escolla un nome para o novo cartafol:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
gl: Síntoo, ese nome de cartafol xa está en uso. Desexa intentalo de novo?

en: Try Again
gl: Intentalo de novo

en: Do Not Try
gl: Non intentalo

en: Error saving entry. Error code: %1
gl: Ocorreu un erro ao gardar a entrada. Código do erro: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
gl: O contido do elemento actual cambiou.
    Quere gardar os cambios?

en: Password: %1
gl: Contrasinal: %1

en: Name-Value Map: %1
gl: Mapa Nome-Valor: %1

en: Binary Data: %1
gl: Datos binarios: %1

en: New Entry
gl: Nova entrada

en: Please choose a name for the new entry:
gl: Por favor, escolla un nome para a nova entrada:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
gl: Síntoo, esa entrada xa existe. Desexa intentalo de novo?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar engadir a nova entrada

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar renomear a entrada.

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
gl: Está seguro de que quere eliminar o elemento «%1»?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
gl: Ocorreu un erro inesperado ao intentar eliminar a entrada

en: Unable to open the requested wallet.
gl: Non se pode abrir a carteira solicitada.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
gl: Non se pode crear un ficheiro temporal para descargar «<b>%1</b>».

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
gl: Non se pode acceder á carteira «<b>%1</b>».

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
gl: O cartafol «<b>%1</b>» xa contén unha entrada «<b>%2</b>». Desexa substituíla?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
gl: Non se pode acceder ao ficheiro XML «<b>%1</b>».

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
gl: Ocorreu un erro ao ler o ficheiro «<b>%1</b>» como entrada.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
gl: Erro: O ficheiro XML non contén unha carteira.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
gl: Non se pode almacenar en «<b>%1</b>».

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
gl: O sistema de carteiras de KDE non está activado. Quere activalo? En caso contrario, sairase do xestor de carteiras de KDE, dado que non pode funcionar se non pode ler carteiras.

en: Wallet
gl: Carteira

en: No wallets open.
gl: Non hai ningunha carteira aberta.

en: A wallet is open.
gl: Hai unha carteira aberta.

en: &New Wallet...
gl: &Nova carteira…

en: &Delete Wallet...
gl: &Eliminar a carteira…

en: Export as encrypted
gl: Exportar cifrada

en: &Import encrypted
gl: &Importar cifrada

en: Configure &Wallet...
gl: Configurar a &carteira…

en: Close &All Wallets
gl: Pechar &todas as carteiras

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
gl: Non se pode pechar a carteira limpamente, probabelmente estea en uso por outras aplicacións. Desexa forzala a pecharse?

en: Force Closure
gl: Forzar o peche

en: Do Not Force
gl: Non forzar

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
gl: Non se pode forzar a carteira a pecharse. O código de erro foi %1.

en: Error opening wallet %1.
gl: Ocorreu un erro ao abrir a carteira %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
gl: Por favor, escolla un novo nome para a nova carteira:

en: New Wallet
gl: Nova carteira

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
gl: Non se permiten nomes baleiros. Seleccione outro nome.

en: Create new wallet
gl: Crear unha nova carteira

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
gl: Síntoo, a carteira xa existe. Desexa intentalo cun novo nome?

en: Try New
gl: Intentar cun novo

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
gl: Está seguro de que quere eliminar a carteira «%1»?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
gl: Non se pode eliminar a carteira. O código do erro foi %1.

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Failed to open file for writing
gl: Non se puido abrir o ficheiro para escritura.

en: Select file
gl: Escolla un ficheiro

en: Failed to open file
gl: Non se puido abrir o ficheiro.

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
gl: Xa existe unha carteira chamada %1. Interrompeuse a operación.

en: Failed to copy files
gl: Non se puideron copiar os ficheiros.

en: Ignore unsaved changes?
gl: Ignorar os cambios sen gardar?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
gl: &Ficheiro

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
gl: &Configuración

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
gl: &Axuda

en: &Open...
gl: &Abrir…

en: Change &Password...
gl: Cambiar o &contrasinal…

en: Disconnec&t
gl: Desconec&tar

en: Key
gl: Chave

en: Value
gl: Valor

en: Delete Entry
gl: Eliminar a entrada

en: &New Entry
gl: &Nova entrada

en: Wallet Manager
gl: Xestor de carteiras

en: KDE Wallet Management Tool
gl: Xestor de contrasinais de KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
gl: © 2013-2017 Autores de KWallet Manager

en: Maintainer, user interface refactoring
gl: Mantedor, revisión da interface de usuario

en: Original author and former maintainer
gl: Autor orixinal e antigo mantedor

en: Developer and former maintainer
gl: Desenvolvedor e antigo mantedor

en: Developer
gl: Desenvolvedor

en: Show window on startup
gl: Mostrar a xanela no inicio

en: For use by kwalletd only
gl: Para usarse só con kwalletd

en: A wallet name
gl: Un nome de carteira

en: Revoke Authorization
gl: Revogar a autorización

en: &Close
gl: &Pechar

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
gl: A carteira «%1» está aberta.

en: The wallet is currently closed
gl: A carteira está pechada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
gl: Abrir…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
gl: Cambiar o contrasinal…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
gl: Contido

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
gl: Aplicacións

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
gl: Agochar o &contido

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
gl: Mostrar o &contido

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
gl: &Desfacer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
gl: &Gardar
