kcmkwallet - en to hne translation catalogue (30 entries)

en: KDE Wallet Control Module
hne: केडीई वालेट नियंत्रन माड्यूल

en: (c) 2003 George Staikos
hne: (c) 2003 जार्ज स्टाइकास

en: George Staikos
hne: जार्ज स्टायकास

en: New Wallet
hne: नवा बटुआ

en: Please choose a name for the new wallet:
hne: किरपा करके, नवा बटुआ बर एक नाम चुनव:

en: Always Allow
hne: हमेसा स्वीकारव

en: Always Deny
hne: सर्वदा नकारें

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
hne: ये कान्फिगरेसन माड्यूल आप मन ल केडीई वालेट तंत्र ल कान्फिगर करन देथे .

en: &Delete
hne: मेटाव (&D)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
hne: बटुआ वरीयता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
hne: केडीई वालेट नियंत्रन माड्यूल सक्छम करव (&E)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
hne: ये बुद्धिमानी हे कि आप मन अपन बटुआ बन्द कर देव जब वो उपयोग मं नइ आवत होही ताकि कोनो अऊ दूसर ओला देख नइ पाए या ओखर उपयोग नइ कर पाए.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
hne: वैलट बंद करव

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
hne: <p><b>एक निरधारित समय के निस्क्रियता के बाद बटुआ ल बन्द करव</b><br>जब बटुआ बन्द हो तहां ओला फिर से एक्सेस करे बर पासवर्ड जरूरी होही.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
hne: एतका देर तक जब उपयोग नइ होही तहां बंद करव:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
hne: <p><b>जब स्क्रीनसेवर चालू होही तहां बन्द करव</b><br>जब बटुआ बन्द होही तहां ओला फिर से एक्सेस करे बर पासवर्ड जरूरी होही.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
hne: जब स्क्रीनसेवर चालू होही तहां बन्द करव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
hne: जब आखरी अनुपरयोग एखर उपयोग करना बन्द करे तहां बन्द करव

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
hne: अपने अपन बटुआ चयन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
hne: डिफाल्ट के जइसन उपयोग बर बटुआ चुनव:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
hne: नवा...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
hne: लोकल पासवर्ड्स बर अलग बटुआ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
hne: बटुआ प्रबंधक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
hne: तंत्र तस्तरी मं प्रबंधक देखाव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
hne: जब आखरी बटुआ बन्द होही तहां तंत्र तस्तरी के चिनहा लुकाव

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
hne: पहुंच नियंत्रन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
hne: बटुआ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
hne: अनुपरयोग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
hne: पालिसी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
hne: बटुआ प्रबंधक चालू करव (&L)
