kwalletmanager - en to hne translation catalogue (81 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
hne: %1' नाम के प्रविस्टि पहिली से ही मौजूद हे. का आप मन जारी रखना चाहथो?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
hne: '%1' नाम के फोल्डर पहिली से ही मौजूद हे. आप मन का करना चाहथो?

en: Replace
hne: बदलव

en: Folders
hne: फोल्डर

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
hne: चीज छोड़े (ड्राप) के कोसिस मं एक अप्रत्यासित गलती होइस

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
hne: प्रविस्टि छोड़े (ड्राप) के कोसिस मं एक अप्रत्यासित गलती होइस

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
hne: मूल फोल्डर ल मेटाय के कोसिस के समय एक अप्रत्यासित गलती होइस, फेर फोल्डर ल सफलतापूर्वक नकल करे गिस.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
hne: बदलव (&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
hne: सब्बो बदलव (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
hne: छोड़व (&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
hne: सब्बो छोड़व (&l)

en: &Show values
hne: मूल्य देखाव (&S)

en: &New Folder...
hne: नवा फोल्डर...(&N)

en: &Delete Folder
hne: फोल्डर मेटाव (&D)

en: &Import XML...
hne: एक्सएमएल आयात करव... (&I)

en: &New...
hne: नवा... (&N)

en: &Rename
hne: नाम बदलव (&R)

en: &Delete
hne: मेटाव (&D)

en: Passwords
hne: पासवर्ड

en: Maps
hne: नक्से

en: Binary Data
hne: द्विचर डाटा

en: Unknown
hne: अग्यात

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
hne: का आप मन सही मं फोल्डर '%1' ल बटुआ से मिटाना चाहथो ?

en: Error deleting folder.
hne: फोल्डर मेटाय मं गलती.

en: New Folder
hne: नवा फोल्डर

en: Please choose a name for the new folder:
hne: नवा फोल्डर बर एक नाम चुनव:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
hne: माफ करव, फोल्डर नाम उपयोग मं हे, फिर से  कोसिस करव?

en: Try Again
hne: फिर से कोसिस करव

en: Do Not Try
hne: कोसिस नइ करव

en: Error saving entry. Error code: %1
hne: प्रविस्टि सहेजे मं गलती. गलती कोडः %1

en: Password: %1
hne: पासवर्ड: %1

en: Name-Value Map: %1
hne: नाम-मूल्य मैप: %1

en: Binary Data: %1
hne: द्विचर डाटा: %1

en: New Entry
hne: नवा एन्ट्री

en: Please choose a name for the new entry:
hne: किरपा करके, नवा एन्ट्री बर एक नाम चुनव:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
hne: माफ करव, वो प्रविस्टि पहिली ही मौजूद हे. फिर से  कोसिस करव?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
hne: नवा प्रविस्टि जोड़े के कोसिस मं एक अप्रत्यासित गलती होइस

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
hne: प्रविस्टि के नाम बदले के कोसिस मं एक अप्रत्यासित गलती होइस

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
hne: का आप मन सही मं ए चीज '%1' ल मिटाना चाहथो?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
hne: प्रविस्टि मेटाव के कोसिस मं एक अप्रत्यासित गलती होइस

en: Unable to open the requested wallet.
hne: निवेदित बटुआ ल खोले मं अक्छम.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
hne: बटुआ '<b>%1</b>' मं पहुंचे मं अक्छम.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
hne: फोल्डर '<b>%1</b>' मं एक प्रविस्टि '<b>%2</b>' पहिली से ही हे. का आप मन एला बदलना चाहथो?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
hne: एक्सएमएल फाइल '<b>%1</b>' मं पहुंच मं अक्छम.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
hne: इनपुट बर फाइल '<b>%1</b>' ल पढ़े मं गलती.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
hne: गलती: एक्सएमएल फाइल मं बटुआ नइ हे.

en: &New Wallet...
hne: नवा बटुआ... (&N)

en: Configure &Wallet...
hne: बटुआ कान्फिगर करव... (&W)

en: Close &All Wallets
hne: सब्बो वालेट बंद करव (&A)

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
hne: बटुआ ल उचित किसम बन्द करे मं अक्छम. ए हो सकथे अउ अनुपरयोग मन एला उपयोग मं लेवत होही. का आप मन एला जबरन बन्द करना चाहू?

en: Force Closure
hne: जबर्दस्ती बन्द करव

en: Do Not Force
hne: बाध्य नइ करव

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
hne: बटुआ ल बाध्य कर बन्द करे मं अक्छम. गलती कोड रहिस %1.

en: Error opening wallet %1.
hne: बटुआ %1 खोले मं गलती.

en: Please choose a name for the new wallet:
hne: किरपा करके, नवा बटुआ बर एक नाम चुनव:

en: New Wallet
hne: नवा बटुआ

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
hne: माफ करव, वो बटुआ पहिली से ही मौजूद हे. नवा नाम कोसिस करव?

en: Try New
hne: नवा आजमाव

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
hne: का आप मन सही मं एखर बटुआ  '%1' ल मिटाना चाहथो?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
hne: बटुआ ल मेटाय मं अक्छम. गलती कोड था %1.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hne: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hne: सेटिंग (&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hne: मदद (&H)

en: &Open...
hne: खोलव... (&O)

en: Change &Password...
hne: पासवर्ड बदलव... (&P)

en: Disconnec&t
hne: डिस्कनेक्ट (&t)

en: Key
hne: कुंजी

en: Value
hne: मान

en: &New Entry
hne: नवा एन्ट्री (&N)

en: KDE Wallet Management Tool
hne: केडीई बटुआ प्रबंधक औजार

en: George Staikos
hne: जार्ज स्टायकास

en: Original author and former maintainer
hne: मूल लेखक अउ पहिली के मेंटेनर

en: Isaac Clerencia
hne: इसाक क्लेरेंसिया

en: Developer
hne: डेवलपर

en: Show window on startup
hne: सुरू मं विंडो देखाव

en: For use by kwalletd only
hne: सिरिफ के-वाल्ड के उपयोग बर

en: A wallet name
hne: एक बटुआ नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
hne: सामान लुकाव (&C)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
hne: विसय-चीज देखाव (&C)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
hne: पहिली जइसन (&U)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
hne: सहेजव (&S)
