KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: KDE Wallet Control Module
hu: KDE beállítómodul a jelszókezelőhöz

en: (c) 2003 George Staikos
hu: (c) George Staikos, 2003.

en: New Wallet
hu: Új jelszótároló

en: Please choose a name for the new wallet:
hu: Adja meg az új tároló nevét:

en: Always Allow
hu: Engedélyezés mindig

en: Always Deny
hu: Tiltás mindig

en: Permission denied.
hu: Hozzáférés megtagadva.

en: Error while authenticating action:
    %1
hu: Hiba a művelet hitelesítésekor:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
hu: KDE beállítómodul jelszótárolók kezeléséhez.

en: &Delete
hu: &Törlés

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
hu: A jelszótárolók beállításai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
hu: <p>A jelszótároló alrendszer jelszavak kényelmesen kezelhető, de biztonságos módon történő eltárolására szolgál. Ezzel az opcióval lehet engedélyezni az alrendszer használatát.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
hu: &Jelszótárolók engedélyezése

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
hu: Érdemes bezárni azokat a tárolókat, amelyeket már egyik alkalmazás sem használ, nehogy valaki illetéktelenül megtekinthesse vagy felhasználhassa a bennük levő adatokat.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
hu: A tároló bezárása

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
hu: <p><b>A jelszótárolók bezárása adott időtartamú inaktivitás után</b><br>A tároló bezárása után csak a jelszó megadásával lehet újból hozzáférni a tartalmához.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
hu: Bezárás ennyi inaktivitás után:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
hu:  perc

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
hu: <p><b>A képernyővédő elindulásakor automatikusan záródjanak be a tárolók.</b><br>Egy tároló bezárása után csak a jelszó megadásával lehet újból hozzáférni a tartalmához.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
hu: Bezárás a képernyővédő indításakor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
hu: <p><b>A jelszótároló záródjon be, ha az azt használó alkalmazás már bezárult.</b><br>A tároló csak akkor záródik be, ha az azt használó összes alkalmazás bezárult.<br>Egy tároló bezárása után csak a tárolót védő jelszó megadásával lehet újból hozzáférni a tartalmához.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
hu: Bezárás, ha nem használja már egy alkalmazás sem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
hu: Automatikus tárolóválasztás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
hu:  Ez legyen az alapértelmezett jelszótároló:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
hu: Új...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
hu: Külön tároló a helyi jelszavakhoz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
hu: Jelszókezelő

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
hu: A jelszókezelő elérhető legyen a paneltálcából

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
hu: A paneltálca ikon elrejtése az utolsó nyitott tároló bezárásakor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
hu: Hozzáférési jogosultságok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
hu: &Figyelmeztessen, ha egy alkalmazás hozzáfér a tárolóhoz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
hu: Tároló

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
hu: Alkalmazás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
hu: Házirend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
hu: A jelszóke&zelő elindítása
