KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (120 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
hu: Már létezik '%1' nevű bejegyzés. Tovább szeretne lépni?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
hu: Már létezik '%1' nevű mappa. Mit szeretne tenni?

en: Replace
hu: Csere

en: Folders
hu: Könyvtárak

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
hu: Nem várt hiba történt elem ejtésekor

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
hu: Nem várt hiba történt a bejegyzés ejtésekor

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
hu: Nem várt hiba történt az eredeti könyvtár törlésekor, de a könyvtár átmásolása sikeresen megtörtént

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
hu: Ezek az alkalmazások kapcsolódnak jelenleg ehhez a tárolóhoz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
hu: Ezek az alkalmazások vannak felhatalmazva ehhez a tárolóhoz való hozzáférésre:

en: Disconnect
hu: Leválasztás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
hu: &Csere

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
hu: Az összes cs&eréje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
hu: Ki&hagyás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
hu: Az összes k&ihagyása

en: Search
hu: Keresés

en: &Show values
hu: Az ér&tékek megjelenítése

en: &New Folder...
hu: Ú&j mappa...

en: &Delete Folder
hu: A mappa tör&lése

en: &Import a wallet...
hu: Tároló &importálása…

en: &Import XML...
hu: XML-adatok &importálása...

en: &Export as XML...
hu: &Exportálás XML-ként…

en: &Copy
hu: &Másolás

en: &New...
hu: Ú&j...

en: &Rename
hu: Átne&vezés

en: &Delete
hu: &Törlés

en: Always show contents
hu: Mindig jelenítse meg a tartalmat

en: Always hide contents
hu: Mindig rejtse el a tartalmat

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: Maps
hu: Térképek

en: Binary Data
hu: Bináris adatok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
hu: Biztosan törölni szeretné a tárolóból ezt a mappát: "%1" ?

en: Error deleting folder.
hu: Egy mappát nem sikerült törölni.

en: New Folder
hu: Új mappa

en: Please choose a name for the new folder:
hu: Adja meg az új mappa nevét:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
hu: Ez a mappanév már foglalt. Megpróbálja még egyszer?

en: Try Again
hu: Újra

en: Do Not Try
hu: Nem kell újból próbálni

en: Error saving entry. Error code: %1
hu: A bejegyzés mentése nem sikerült. Hibakód: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
hu: A jelenlegi elem tartalma megváltozott.
    Szeretné menteni a változásokat?

en: Password: %1
hu: Jelszó: %1

en: Name-Value Map: %1
hu: Név-érték párok: %1

en: Binary Data: %1
hu: Bináris adatok: %1

en: New Entry
hu: Új bejegyzés

en: Please choose a name for the new entry:
hu: Adja meg az új bejegyzés nevét:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
hu: Ilyen nevű bejegyzés már létezik. Megpróbálja még egyszer?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
hu: Nem várt hiba történt új bejegyzés felvételekor

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
hu: Nem várt hiba történt a bejegyzés átnevezésekor

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt az elemet: '%1'?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
hu: Nem várt hiba történt a bejegyzés törlésekor

en: Unable to open the requested wallet.
hu: Nem sikerült megnyitni a kért tárolót.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
hu: Nem lehet létrehozni átmeneti fájlt a(z) „<b>%1</b>” letöltéséhez.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
hu: Nem sikerült elérni ezt a tárolót: "<b>%1</b>".

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
hu: A(z) '<b>%1</b>' mappa már tartalmaz '<b>%2</b>' nevű bejegyzést. Felül szeretné írni a meglevőt?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
hu: Nem sikerült elérni a(z) '<b>%1</b>' XML-fájlt.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
hu: Nem sikerült olvasni a(z) '<b>%1</b>' XML-fájlból.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
hu: Hiba: az XML-fájl nem tartalmaz jelszótárolót.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
hu: Nem lehet tárolni ezt: „<b>%1</b>”.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
hu: A KDE jelszókezelő le van tiltva. Szeretné bekapcsolni? Ha nem, a KWalletManager kilép, mert a jelszótárolók olvasása nélkül nem tud dolgozni.

en: Wallet
hu: Tároló

en: No wallets open.
hu: Nincs megnyitva jelszótároló.

en: A wallet is open.
hu: Meg van nyitva egy jelszótároló.

en: &New Wallet...
hu: Ú&j tároló...

en: &Delete Wallet...
hu: &Tároló törlése…

en: Export as encrypted
hu: Exportálás titkosítva

en: &Import encrypted
hu: Titkosított &importálása

en: Configure &Wallet...
hu: A tároló b&eállításai...

en: Close &All Wallets
hu: Az összes táro&ló bezárása

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
hu: Nem sikerült bezárni a tárolót, valószínűleg egy másik alkalmazás használja. Mindenképpen be szeretné zárni?

en: Force Closure
hu: Bezárás mindenképpen

en: Do Not Force
hu: Nem kell bezárni

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
hu: A tárolót nem sikerült bezárni. A hibakód: %1.

en: Error opening wallet %1.
hu: Hiba történt a következő jelszótároló megnyitásakor: %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
hu: Adja meg az új tároló nevét:

en: New Wallet
hu: Új tároló

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
hu: Az üres név nem támogatott. Válasszon egy újat.

en: Create new wallet
hu: Új tároló létrehozása

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
hu: Ilyen nevű tároló már létezik. Próbáljon más nevet megadni.

en: Try New
hu: Újabb próba

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a jelszótárolót: "%1"?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
hu: A tárolót nem sikerült törölni. A hibakód: %1.

en: File name
hu: Fájlnév

en: Failed to open file for writing
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt írásra

en: Select file
hu: Fájl kiválasztása

en: Failed to open file
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
hu: Már létezik %1 nevű tároló. Művelet megszakítva.

en: Failed to copy files
hu: A fájlok másolása meghiúsult

en: Ignore unsaved changes?
hu: Mellőzi a nem mentett változtatásokat?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hu: &Súgó

en: &Open...
hu: Me&gnyitás...

en: Change &Password...
hu: A jelszó meg&változtatása...

en: Disconnec&t
hu: A kapcsolat &bontása

en: Key
hu: Kulcs

en: Value
hu: Érték

en: Delete Entry
hu: Bejegyzés törlése

en: &New Entry
hu: Ú&j bejegyzés

en: Wallet Manager
hu: Jelszókezelő

en: KDE Wallet Management Tool
hu: KDE-alapú program jelszavak biztonságos kezeléséhez

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
hu: Copyright © A KWallet szerzői, 2013-2017.

en: Maintainer, user interface refactoring
hu: Karbantartó, felhasználói felület újraírása

en: Original author and former maintainer
hu: Az eredeti szerző, korábbi karbantartó

en: Developer and former maintainer
hu: Fejlesztő és korábbi karbantartó

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Show window on startup
hu: Az ablak jelenjen meg indításkor

en: For use by kwalletd only
hu: Csak a kwalletd használhatja

en: A wallet name
hu: A tároló neve

en: Revoke Authorization
hu: Felhatalmazás visszavonása

en: &Close
hu: &Bezárás

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
hu: A(z) „%1” tároló jelenleg nyitva van

en: The wallet is currently closed
hu: A tároló jelenleg zárva van

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
hu: Megnyitás…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
hu: A jelszó megváltoztatása…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
hu: Tartalom

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
hu: Alkalmazások

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
hu: A tartalom el&rejtése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
hu: A tartalom megje&lenítése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
hu: &Visszavonás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
hu: Men&tés
