kwalletmanager - en to ie translation catalogue (27 entries)

en: Folders
ie: Fólderes

en: Disconnect
ie: Deconexer

en: Search
ie: Serchar

en: &Copy
ie: &Copiar

en: &New...
ie: &Crear

en: &Rename
ie: Re&nominar

en: &Delete
ie: &Remover

en: Passwords
ie: Contrasignes

en: Binary Data
ie: Binari

en: Unknown
ie: Ínconosset

en: Try Again
ie: Repenar denov

en: Password: %1
ie: Contrasigne: %1:

en: Wallet
ie: Porta-papere

en: Try New
ie: Repenar denov

en: File name
ie: Nómine de file

en: Select file
ie: Selecter un file

en: Ignore
ie: Ignorar

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ie: &Parametres

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ie: Au&xilie

en: &Open...
ie: &Aperter...

en: Disconnec&t
ie: Decone&xer

en: Key
ie: Clave

en: Value
ie: Valore

en: Wallet Manager
ie: Gerente del Porta-papere

en: KDE Wallet Management Tool
ie: Gerente del Porta-papere de KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
ie: Copyright ©2013–2017, Li autores del gerente de KWallet

en: Developer
ie: Developator
