kwalletmanager - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: KDE Wallet Control Module
ka: KDE-ის საფულის მართვის მოდული

en: New Wallet
ka: ახალი საფულე

en: Please choose a name for the new wallet:
ka: აირჩიეთ სახელი ახალი საფულისთვის:

en: Always Allow
ka: ყოველთვის დაშვება

en: Always Deny
ka: ყოველთვის აკრძალვა

en: Permission denied.
ka: წვდომა აკრძალულია.

en: Error while authenticating action:
    %1
ka: შეცდომა ქმედების ავთენტიკაციისას: %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
ka: ეს კონფიგურაციის მოდული საშუალებას გაძლევთ, KDE Wallet-ი მოირგოთ.

en: &Delete
ka: &წაშლა

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
ka: საფულის მორგება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
ka: <p>საფულე იოლ და დაცულ გზას გთავაზობთ თქვენი პაროლების სამართავად. ეს პარამეტრი მიუთითებს, გნებავთ ეს, თუ არა.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
ka: KDE-ის საფულის ქვესისტემის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
ka: უმჯობესია, დახუროთ საფულეები, როცა მათ არ იყენებთ, რათა სხვების მიერ მათი დათვალიერება თავიდან აიცილოთ.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
ka: საფულის დახურვა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
ka: <p><b>საფულის დახურვა არააქტიურობის შემდეგ.</b><br>როცა საფულე დაიხურება, მასთან წვდომისთვის პაროლი ხელახლა უნდა შეიყვანოთ.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
ka: დახურვა, როცა არ გამოიყენება:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
ka:  წუთი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
ka: <p><b>საფულის დახურვა ეკრანის შემნახველის გაშვების შემდეგ.</b><br>როცა საფულე დაიხურება, მასთან წვდომისთვის პაროლის ხელახლა შეიყვანა იქნება საჭირო.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
ka: დახურვა, როცა ეკრანის დამცველი გაეშვება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
ka: <p><b>საფულე დაიხურება მაშინვე, როგორც კი აპლიკაცია, რომელიც მას იყენებდა, მუშაობას დაასრულებს..</b><br>დაიმხსოვრეთ, რომ საფულე მხოლოდ მაშინ დახურება, როცა ყველა აპლიკაცია, რომელიც მას იყენებს, დაასრულებს მუშაობას.<br>როცა საფულე დაიხურება, მასთან წვდომისთვის პაროლის ხელახლა შეყვანა დაგჭირდებათ.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
ka: დახურვა, როცა ბოლო აპლიკაცია, რომელიც მას იყენებს, დაასრულებს მუშაობას

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
ka: საფულის ავტომატური არჩევანი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
ka: აირჩიეთ ნაგულისხმებად გამოყენებული საფულე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
ka: ახალი...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
ka: სხვადასხვა საფულე ლოკალური პაროლებისთვის:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
ka: საფულეების მმართველი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
ka: სისტემის კუთხეში ხატულის ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
ka: სისტემის კუთხეში ხატულის გაქრობა, როცა ბოლო საფულე დაიხურება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Secret Service DBus API
ka: საიდუმლო სერვისის DBus API

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
ka: საიდუმლო სერვისის DBus APIის ჩართვა

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
ka: წვდომის კონტროლი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
ka: &კითხვა, როცა აპლიკაცია საფულეს მიმართავს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
ka: საფულე

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
ka: აპლიკაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
ka: წესები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
ka: &საფულეების მმართველის გაშვება
