kwalletmanager - en to ka translation catalogue (122 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
ka: ჩანაწერი სახელით '%1' უკვე არსებობს. გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
ka: საქაღალდე სახელით '%1' უკვე არსებობს.  რა გნებავთ, გააკეთოთ?

en: Replace
ka: შეცვლა

en: Folders
ka: საქაღალდეები

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
ka: მოულოდნელი შეცდომა ამ ჩანაწერის წაშლისას

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
ka: მოულოდნელი შეცდომა ამ ელემენტის წაშლისას

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
ka: მოულოდნელი შეცდომა საწყისი საქაღალდის წაშლისას, მაგრამ საქაღალდის კოპირება წარმატებულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
ka: ეს აპლიკაციები ამჟამად მიერთებულია ამ საფულესთან:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
ka: ამ აპლიკაციებს აქვთ ავტორიზაცია, ეს საფულე ნახონ:

en: Disconnect
ka: გათიშვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
ka: &ჩანაცვლება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
ka: ყველას &ჩანაცვლება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
ka: გამო&ტოვება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
ka: ყველას &გამოტოვება

en: Search
ka: ძებნა

en: &Show values
ka: &მნიშვნელობების ჩვენება

en: &New Folder...
ka: &ახალი საქაღალდე...

en: &Delete Folder
ka: &საქაღალდის წაშლა

en: &Import a wallet...
ka: საფულის &შემოტანა...

en: &Import XML...
ka: XML ფაილის &შემოტანა...

en: &Export as XML...
ka: XML-ის გატანა…

en: &Copy
ka: &კოპირება

en: &New...
ka: &ახალი...

en: &Rename
ka: &გადარქმევა

en: &Delete
ka: &წაშლა

en: Always show contents
ka: შემცველობის ყოველთვის ჩვენება

en: Always hide contents
ka: შემცველობის ყოველთვის დამალვა

en: Passwords
ka: პაროლები

en: Maps
ka: რუკები

en: Binary Data
ka: ბინარული მონაცემები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ საქაღალდე '%1' საფულიდან?

en: Error deleting folder.
ka: საქაღალდის წაშლის შეცდომა.

en: New Folder
ka: ახალი საქაღალდე

en: Please choose a name for the new folder:
ka: ახალი საქაღალდის ალტერნატიული სახელი:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
ka: საქაღალდის სახელი უკვე გამოიყენება. ვცადო თავიდან?

en: Try Again
ka: კიდევ სცადეთ

en: Do Not Try
ka: არ სცადოთ

en: Error saving entry. Error code: %1
ka: ჩანაწერის შენახვის შეცდომა. შეცდომის კოდი: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
ka: მიმდინარე ელემენტის შემცველობა შეიცვალა.
    გნებავთ, შეინახოთ ცვლილებები?

en: Password: %1
ka: პაროლი: %1

en: Name-Value Map: %1
ka: სახელი-მნიშვნელობის რუკა: %1

en: Binary Data: %1
ka: ბინარული მონაცემები: %1

en: New Entry
ka: ახალი ჩანაწერი

en: Please choose a name for the new entry:
ka: აირჩიეთ ახალი ჩანაწერის სახელი:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
ka: უკაცრავად, ჩანაწერი უკვე არსებობს. ვცადო თავიდან?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
ka: მოულოდნელი შეცდომა ახალი ელემენტის დამატებისას

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
ka: მოულოდნელი შეცდომა ჩანაწერის სახელის გადარქმევისას

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ წაშალოთ ელემენტი "%1"?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
ka: მოულოდნელი შეცდომა ამ ჩანაწერის წაშლისას

en: Unable to open the requested wallet.
ka: შეცდომა მოთხოვნილი საფულის გახნისას.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
ka: გადმოსაწერად დროებითი საქაღალდის შექმნის შეცდომა '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
ka: საფულესთან წვდომის შეცდომა '<b>%1</b>'.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
ka: საქაღლდე '<b>%1</b>' ჩანაწერს '<b>%2</b>' უკვე შეიცავს.  გნებავთ, ჩაანაცვლოთ ის?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
ka: XML ფაილთან წვდომის შეცდომა '<b>%1</b>'.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
ka: XML ფაილის წაკითხვის შეცდომა '<b>%1</b>'.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
ka: შეცდომა: XML ფაილი საფულეს არ შეიცავს.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
ka: '<b>%1</b>'-ში შენახვის შეცდომა.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
ka: KDE-ის საფულის სისტემა ჩართული არაა. გნებავთ, ჩართოთ? თუ არა, KWalletManager დაასრულებს მუშაობას, რადგან მას საფულეების წაკითხვის გარეშე მუშაობა არ შეუძლია.

en: Wallet
ka: საფულე

en: No wallets open.
ka: საფულეები ღია არაა.

en: A wallet is open.
ka: საფულე ღიაა.

en: &New Wallet...
ka: &ახალი საფულე...

en: &Delete Wallet...
ka: საფულის &წაშლა...

en: Export as encrypted
ka: დაშიფრულად გატანა

en: &Import encrypted
ka: დაშიფრულის &შემოტანა

en: Configure &Wallet...
ka: საფულის &დახურვა...

en: Close &All Wallets
ka: &ყველა საფულის დახურვა

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
ka: საფულის სუფთად დახურვის შეცდომა. ის ალბათ სხვა აპლიკაციების მიერ გამოიყენება. გნებავთ, ძალით დახუროთ ის?

en: Force Closure
ka: ძალით დახურვა

en: Do Not Force
ka: არ გამოიყენო ძალა

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
ka: საფულის ძალით დახურვის შეცდომა. შეცდომის კოდია %1.

en: Error opening wallet %1.
ka: საფულის გახსნის შეცდომა: %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
ka: აირჩიეთ სახელი ახალი საფულისთვის:

en: New Wallet
ka: ახალი საფულე

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
ka: ჩანაწერის სახელი მხარდაუჭერელია. სხვა აირჩიეთ.

en: Create new wallet
ka: ახალი საფულის შექმნა

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
ka: უკაცრავად, საფულე უკვე არსებობს. ცდით ახალ სახელს?

en: Try New
ka: ახლის ცდა

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
ka: მართლა გნებავთ, საფულე '%1' წაშალოთ?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
ka: საფულის წაშლა შეუძლებელია. შეცდომის კოდია %1.

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Failed to open file for writing
ka: ფაილის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა

en: Select file
ka: აირჩიეთ ფაილი

en: Failed to open file
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
ka: საფულე სახელით '%1' უკვე არსებობს. ოპერაცია გაუქმდა

en: Failed to copy files
ka: ფაილების კოპირების შეცდომა

en: Ignore unsaved changes?
ka: დავაიგნორო შეუნახავი ცვლილებები?

en: Ignore
ka: იგნორი

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: &მორგება

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ka: &დახმარება

en: &Open...
ka: &გახსნა...

en: Change &Password...
ka: &პაროლის შეცვლა...

en: Disconnec&t
ka: &გათიშვა

en: Key
ka: გასაღები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Delete Entry
ka: ჩანაწერის წაშლა

en: &New Entry
ka: &ახალი ჩანაწერი

en: Wallet Manager
ka: საფულეების მმართველი

en: KDE Wallet Management Tool
ka: KDE-ის საფულის მართვის ხელსაწყო

en: Valentin Rusu
ka: ვალენტინ რუსუ

en: Maintainer, user interface refactoring
ka: პროექტის წამყვანი, მომხმარებლის ინტერფეისის გადალაგება

en: Original author and former maintainer
ka: ავტორი და ყოფილი ლიდერი

en: Michael Leupold
ka: მაიკლ ლეუპოლდი

en: Developer and former maintainer
ka: პროგრამისტი და ყოფილი წამყვანი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Show window on startup
ka: გაშვებისას ფანჯრის ჩვენება

en: For use by kwalletd only
ka: ეს მხოლოდ kwalletd-მ უნდა გამოიყენოს

en: A wallet name
ka: საფულის სახელი

en: Revoke Authorization
ka: ავტორიზაციის გაუქმება

en: &Close
ka: დაკე&ტვა

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
ka: საფულე %1 ამჟამად ღიაა

en: The wallet is currently closed
ka: საფულე ამჟამად დახურულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
ka: გახსნა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
ka: პაროლის შეცვლა...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
ka: შიგთავსი

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
ka: აპლიკაციები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
ka: &შემცველობის დამალვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
ka: &შემცველობის ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
ka: &დაბრუნება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
ka: &შენახვა
