kcmkwallet - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: KDE Wallet Control Module
kk: KDE әмиянын басқару модулі

en: New Wallet
kk: Жаңа әмиян

en: Please choose a name for the new wallet:
kk: Жаңа әмияннің атауын таңдаңыз:

en: Always Allow
kk: Әрқашанда рұқсат ету

en: Always Deny
kk: Әрқашанда рұқсат етпеу

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
kk: Бұл баптау модулі KDE әмиян жүйесін баптауға мүмкіндік береді.

en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
kk: Әмияннің параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
kk: KDE әмиян &жүйесі қолданылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
kk: Қолданбағанда, бөтен көз көрмесін деп, әмиян жабылып тұрған жөн.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
kk: Әмиянді жабу шарты

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
kk: <p><b>Белгіленген уақыт бойы әмиян пайдаланбаса, ол жабылады</b> <br>Жабылған әмиянға қайта қатынау үшін паролін келтіру керек.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
kk: Келесі уақыт бойы пайдаланбаса, жабылсын:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
kk: <p><b>Экран сақтаушысы жегілген кезде әмиян жабылады.</b> <br>Жабылған әмиянға қайта қатынау үшін паролін келтіру керек.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
kk: Экран сақтаушысы жегілгенде, жабылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
kk: <p><b>Әмиянді қолданатын қолданба пайдалануды аяқтаған соң әмиян жабылады.</b> <br>Әмиянді пайдаланатын барлық қолданбалар жұмысын аяқтағанда ғана жабылатынын ескеріңіз.<br>Жабылған әмиянға қайта қатынау үшін паролін келтіру керек.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
kk: Соңғы қолданба пайдалануды аяқтаған сон, жабылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
kk: Автоматты түрде әмиянді таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
kk: Әдеттегі әмиянді таңдаңыз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
kk: Жаңа...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
kk: Жергілікті парольдерге бөлек әмиян:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
kk: Әмиян менеджері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
kk: Жүйелік сөреде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
kk: Соңғы әмиян жабылғанда жүйелік сөредегі таңбашасы жасырылсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
kk: Қатынауды қадағалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
kk: Қолданба әмиянді ашарда, &сұрасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
kk: Әмиян

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
kk: Қолданба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
kk: Ереже

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
kk: Әмиян менеджерін &жегу
