kcmkwallet - en to km translation catalogue (30 entries)

en: KDE Wallet Control Module
km: ម៉ូឌុល​ត្រួតពិនិត្យ​កាបូ​ប​របស់ KDE

en: (c) 2003 George Staikos
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៣ ដោយ George Staikos

en: New Wallet
km: កាបូប​ថ្មី

en: Please choose a name for the new wallet:
km: សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​មួយ សម្រាប់​កាបូប​ថ្មី ៖

en: Always Allow
km: អនុញ្ញាត​ជានិច្ច

en: Always Deny
km: បដិសេធ​ជានិច្ច

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
km: ម៉ូឌុល​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​នេះអនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្រព័ន្ធ​កាបូប​របស់ KDE ។

en: &Delete
km: លុប

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត​កាបូប

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
km: បើក​ប្រព័ន្ធរង​របស់​កាបូប KDE

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
km: ជា​ការ​ល្អបំផុត អ្នក​គួរ​តែ​បិទ​កាបូប​របស់​អ្នក ពេល​អ្នក​មិន​ប្រើ​ពួកវា ។ ធ្វើ​ដូច្នេះ ដើម្បី​មិន​ឲ្យ​អ្នក​ដទៃ​មើល ឬ​ប្រើ​ពួកវា ។

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
km: បិទ​កាបូប

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
km: <p><b>បិទ​កាបូប បន្ទាប់ពី​អសកម្ម​មួយ​រយៈពេល </b><br> ពេល​កាបូប​មួយ​បិទ ពាក្យ​សម្ងាត់​នឹង​ត្រូវការ​ម្តងទៀត​ដើម្បី​ប្រើប្រាស់​វា ។</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
km: បិទ​នៅ​ពេល​មិន​ប្រើ​រយៈពេល ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
km: <p><b>បិទ​កាបូប​ភ្លាមៗ ពេល​ធាតុ​រក្សាអេក្រង់​ចាប់ផ្តើម ។</b><br>ពេល​កាបូប​មួយ​បិទ នោះ​វា​ត្រូវការ​ពាក្យ​សម្ងាត់ ដើម្បី​អាច​ប្រើ​ប្រាស់​វា​ម្តងទៀត ។</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
km: បិទ​នៅ​ពេល​ធាតុ​រក្សា​អេក្រង់​ចាប់ផ្ដើម

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
km: <p><b>បិទ​កាបូប​ភ្លាមៗ ពេល​ដែល​កម្មវិធី​ប្រើវា​បាន​ឈប់ ។</b><br>សូម​ចំណាំថា កាបូប​របស់អ្នកនឹង​បិទ​តែ​ពេលកម្មវិធី​ទាំងអស់ដែល​ប្រើ​វា​បាន​ឈប់​ប៉ុណ្ណោះ ។<br>ពេល​កាបូប​មួយ​បិទ នោះ​វា​ត្រូវការ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ម្តងទៀត​ដើម្បី​ប្រើ​ប្រាស់​វា ។</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
km: បិទ ពេល​កម្មវិធី​ចុងក្រោយ​ឈប់​ប្រើ​វា

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
km: ការ​ជ្រើស​កាបូប​ស្វ័យប្រវត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
km: ជ្រើស​កាបូប​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ​ជា​លំនាំដើម ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
km: ថ្មី...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
km: កាបូប​ផ្សេងៗ​គ្នា សម្រាប់​ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កាបូប

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
km: បង្ហាញ​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង ក្នុង​ថាស​ប្រព័ន្ធ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
km: លាក់​រូបតំណាង​ថាស​ប្រព័ន្ធ ពេល​កាបូប​ចុងក្រោយ​បិទ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
km: ត្រួតពិនិត្យ​ការ​ដំណើរការ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
km: កាបូប

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
km: កម្មវិធី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
km: គោលការណ៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
km: បើក​ដំណើរការ​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កាបូប
