kwalletmanager - en to km translation catalogue (82 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
km: មាន​ធាតុ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ '%1' រួចហើយ ។ តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ​ទេ ?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
km: មាន​ថត​ដែល​មាន​ឈ្មោះ '%1' ​រួចហើយ ។ តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ​ទេ ?

en: Replace
km: ជំនួស

en: Folders
km: ថត

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
km: កំហុស​ដែល​មិន​រំពឹង​មួយ​​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​ព្យាយាម​ជម្រុះ​វត្ថុ

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
km: កំហុស​ដែល​មិន​រំពឹង​មួយ​បាាន​កើតឡើង ខណៈពេល​ព្យាយាម​ជម្រុះ​ធាតុ

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
km: កំហុស​ដែល​មិន​រំពឹង​មួយ​​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​ព្យាយាម​លុប​ថត​ដើម ប៉ុន្តែ​ថត​ត្រូវ​បាន​ចម្លង​ដោយ​ជោគជ័យ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
km: ជំនួស

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
km: ជំនួស​ទាំងអស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
km: រំលង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
km: រំលង​ទាំងអស់

en: &Show values
km: បង្ហាញ​តម្លៃ

en: &New Folder...
km: ថត​ថ្មី...

en: &Delete Folder
km: លុប​ថត

en: &Import XML...
km: នាំចូល XML...

en: &New...
km: ថ្មី...

en: &Rename
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ

en: &Delete
km: លុប

en: Passwords
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Maps
km: ផែនទី

en: Binary Data
km: ទិន្នន័យ​គោលពីរ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​លុប​ថត '%1' ពីកា​បូប ?

en: Error deleting folder.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​លុប​ថត ។

en: New Folder
km: ថតថ្មី

en: Please choose a name for the new folder:
km: សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​មួយ សម្រាប់​ថត​ថ្មី ។

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
km: សុំទោស ឈ្មោះ​ថត​នោះ​ប្រើ​រួចហើយ ។ ព្យាយាម​ម្តងទៀត ?

en: Try Again
km: ព្យាយាម​ម្តងទៀត

en: Do Not Try
km: កុំ​ព្យាយាម

en: Error saving entry. Error code: %1
km: ​កំហុស​ក្នុង​ការរក្សាទុក​ធាតុ ។ កូដ​កំហុស ៖ %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
km: មាតិកា​របស​ធាតុ​បច្ចុប្បន្ន​​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ ។
    តើ​អ្នក​ចង់​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែរឬទេ ?

en: Password: %1
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖ %1

en: Name-Value Map: %1
km: ផែនទី​តម្លៃ​ឈ្មោះ ៖ %1

en: Binary Data: %1
km: ទិន្នន័យ​គោលពីរ ៖ %1

en: New Entry
km: ធាតុ​ថ្មី

en: Please choose a name for the new entry:
km: សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​មួយ​សម្រាប់​ធាតុ​ថ្មី ៖

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
km: សូម​អភ័យទោស មាន​ធាតុ​នោះ​រួច​ហើយ​ ។ ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
km: កំហុស​ដែលមិន​រំពឹង​ទុក​មួយ​បាន​កើត​ឡើង ខណៈពេល​ព្យាយាម​បន្ថែមធាតុ​ថ្មី

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
km: កំហុស​ដែល​មិន​រំពឹង​ទុក​មួយ​បាន​កើត​ឡើង​ ខណៈពេល​ព្យាយាម​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​ធាតុ

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ '%1' ឬ ?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
km: កំហុស​ដែល​មិន​រំពឹង​ទុក​មួយ​បាន​កើត​ឡើង​ ខណៈ​ពេល​ព្យាយាម​លុប​ធាតុ

en: Unable to open the requested wallet.
km: មិន​អាច​បើក​កាបូប​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
km: មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​កាបូប '<b>%1</b>' ។

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
km: មាន​ថត '<b>%1</b>' ដែល​មាន​ធាតុ '<b>%2</b>' រួច​ហើយ ។ តើ​អ្នក​ចង់​ជំនួស​វា​ទេ ។

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
km: មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការឯកសារ XML '<b>%1</b>' ។

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
km: កំហុស​ក្នុងការ​អាន​ឯកសារ XML'<b>%1</b>' សម្រាប់​ការ​បញ្ចូល ។

en: Error: XML file does not contain a wallet.
km: កំហុស ៖ ឯកសារ XML មិនមាន​កាបូប ។

en: No wallets open.
km: គ្មាន​កាបូប​បើក ។

en: A wallet is open.
km: កាបូប​ត្រូវ​បើក ។

en: &New Wallet...
km: កាបូប​ថ្មី...

en: Configure &Wallet...
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​កាបូប...

en: Close &All Wallets
km: ​បិទ​កាបូប​ទាំងអស់

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
km: មិន​អាច​បិទ​កាបូប​ដោយ​ស្អាត ។ វា​ប្រហែល​ជា​កំពុង​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​ផ្សេងៗ ។ តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បង្ខំ​ឲ្យ​វា​បិទ​ឬ ?

en: Force Closure
km: បង្ខំ​ឲ្យ​បិទ

en: Do Not Force
km: កុំ​បង្ខំ

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
km: មិន​​អាច​បង្ខំ​កាបូប​ដែល​បាន​បិទ ។ កូដ​កំហុស​គឺ %1 ។

en: Error opening wallet %1.
km: កំហុស​ក្នុង​កា​របើក​កាបូប %1 ។

en: Please choose a name for the new wallet:
km: សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​សម្រាប់​កាបូប​ថ្មី ៖

en: New Wallet
km: កាបូបថ្មី

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
km: សូម​អភ័យទោស មាន​កាបូប​រួចហើយ ។ ព្យាយាម​ឈ្មោះ​ថ្មី ?

en: Try New
km: ព្យាយាម​ថ្មី

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​កាបូប '%1' ឬ ?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
km: មិន​អាច​លុប​កាបូប ។ កូដ​កំហុស​គឺ %1 ។

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
km: ជំនួយ

en: &Open...
km: បើក...

en: Change &Password...
km: ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់...

en: Disconnec&t
km: ផ្តាច់

en: Key
km: សោ

en: Value
km: តម្លៃ

en: &New Entry
km: ធាតុ​ថ្មី

en: KDE Wallet Management Tool
km: ឧបករណ៍​គ្រប់គ្រង​កាបូប​របស់ KDE

en: Original author and former maintainer
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម​ និង​អ្នកថែទាំ​ពី​មុន

en: Developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍ

en: Show window on startup
km: បង្ហាញ​បង្អួច​នៅ​ពេល​ចាប់ផ្ដើម

en: For use by kwalletd only
km: សម្រាប់​តែ​ប្រើ​ដោយ kwalletd

en: A wallet name
km: ឈ្មោះ​កាបូប

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
km: លាក់​មាតិកា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
km: បង្ហាញ​មាតិកា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
km: រក្សាទុក
