kcmkwallet - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: KDE Wallet Control Module
lt: KDE slaptažodinių valdymo modulis

en: New Wallet
lt: Nauja slaptažodinė

en: Please choose a name for the new wallet:
lt: Prašome pasirinkti naujos slaptažodinės pavadinimą:

en: Always Allow
lt: Visada leisti

en: Always Deny
lt: Visada drausti

en: Permission denied.
lt: Leidimas atmestas.

en: Error while authenticating action:
    %1
lt: Klaida tapatybės nustatymo veiksmo metu:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
lt: Šis konfigūravimo modulis leidžia jums konfigūruoti KDE slaptažodinių sistemą.

en: &Delete
lt: &Ištrinti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
lt: Slaptažodinės nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
lt: <p>Slaptažodinių posistemis leidžia patogiai ir saugiai tvarkyti visus savo slaptažodžius. Ši parinktis nurodo, ar norite naudoti posistemį, ar ne.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
lt: Į&jungti KDE slaptažodinių posistemį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
lt: Patartina užverti savo slaptažodines, kai jomis nesinaudojate, kad neleistumėte kitiems peržiūrėti jų turinį ar jomis pasinaudoti.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
lt: Užverti slaptažodinę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lt: <p><b>Užverti slaptažodinę po neveiklumo periodo.</b><br>Užvėrus slaptažodinę, norint gauti prie jos prieigą ir vėl reikės įvesti slaptažodį.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
lt: Užverti, kai nenaudojama:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
lt:  min.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lt: <p><b>Užverti slaptažodinę iš karto  veikti ekrano užsklandai.</b><br>Užvėrus slaptažodinę, norint gauti prie jos prieigą ir vėl reikės įvesti slaptažodį.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
lt: Užverti, kai pasileidžia ekrano užsklanda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lt: <p><b>Užverti slaptažodinę iš karto, kai ją naudojančios programos baigia darbą.</b><br>Atkreipkite dėmesį, kad slaptažodinė bus užverta tik tada, kai ją nustos naudoti visos ją naudojusios programos.<br>Užvėrus slaptažodinę, norint gauti prie jos prieigą ir vėl reikės įvesti slaptažodį.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
lt: Užverti, kai paskutinė programa nustoja ją naudoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
lt: Automatinis slaptažodinės pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
lt: Pasirinkite slaptažodinę, kuri naudojama kaip numatytoji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
lt: Nauja...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
lt: Atskira slaptažodinė vietiniams slaptažodžiams:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
lt: Slaptažodinių tvarkytuvė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
lt: Rodyti tvarkytuvę sistemos dėkle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
lt: Slėpti sistemos dėklo piktogramą užvėrus paskutinę slaptažodinę

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
lt: Prieigos valdymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
lt: &Įspėti, kai programa gauna prieigą prie slaptažodinės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
lt: Slaptažodinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
lt: Programa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
lt: Politika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
lt: &Paleisti slaptažodinių tvarkytuvę
