kwalletmanager - en to lt translation catalogue (118 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
lt: Įrašas, pavadinimu „%1 jau yra. Ar norite tęsti?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
lt: Aplankas, pavadinimu "%1" jau yra.  Ką norėtumėte daryti?

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Folders
lt: Aplankai

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
lt: Bandant tempti elementą, įvyko netikėta klaida

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
lt: Bandant tempti įrašą, įvyko netikėta klaida

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
lt: Bandant ištrinti pradinį aplanką, įvyko netikėta klaida, tačiau aplankas buvo sėkmingai nukopijuotas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
lt: Šiuo metu šios programos yra prisijungusios prie šios slaptažodinės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
lt: Šiuo metu šios programos yra įgaliotos gauti prieigą prie šios slaptažodinės:

en: Disconnect
lt: Atjungti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
lt: Pa&keisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
lt: Pakeisti &visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
lt: Pra&leisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
lt: Pra&leisti visus

en: Search
lt: Ieškoti

en: &Show values
lt: &Rodyti reiškmes

en: &New Folder...
lt: &Naujas aplankas...

en: &Delete Folder
lt: &Ištrinti aplanką

en: &Import a wallet...
lt: &Importuoti slaptažodinę...

en: &Import XML...
lt: &Importuoti XML...

en: &Export as XML...
lt: &Eksportuoti kaip XML...

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &New...
lt: &Nauja...

en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

en: &Delete
lt: &Ištrinti

en: Always show contents
lt: Visada rodyti turinį

en: Always hide contents
lt: Visada slėpti turinį

en: Passwords
lt: Slaptažodžiai

en: Binary Data
lt: Dvejetainiai duomenys

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
lt: Ar tikrai norite ištrinti aplanką „%1“ iš slaptažodinės?

en: Error deleting folder.
lt: Klaida ištrinant aplanką.

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Please choose a name for the new folder:
lt: Pasirinkite naujo aplanko pavadinimą:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
lt: Deja, aplankas tokiu pavadinimu jau yra. Bandyti dar kartą?

en: Try Again
lt: Bandyti dar kartą

en: Do Not Try
lt: Nebandyti

en: Error saving entry. Error code: %1
lt: Klaida įrašant įrašą. Klaidos kodas: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
lt: Dabartinio elemento turinys pasikeitė.
    Ar norite įrašyti pakeitimus?

en: Password: %1
lt: Slaptažodis: %1

en: Binary Data: %1
lt: Dvejetainiai duomenys: %1

en: New Entry
lt: Naujas įrašas

en: Please choose a name for the new entry:
lt: Pasirinkite naujo įrašo pavadinimą:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
lt: Deja, toks įrašas jau yra. Bandyti dar kartą?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
lt: Bandant pridėti naują įrašą, įvyko netikėta klaida

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
lt: Bandant pervadinti įrašą, įvyko netikėta klaida

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti elementą „%1“?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
lt: Bandant ištrinti įrašą įvyko netikėta klaida

en: Unable to open the requested wallet.
lt: Nepavyko atverti prašomos slaptažodinės.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo, skirto atsisiųsti "<b>%1</b>".

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
lt: Nepavyko gauti prieigos prie slaptažodinės „<b>%1</b>“.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
lt: Aplanke „<b>%1</b>“ jau yra įrašas „<b>%2</b>“.  Ar norite jį pakeisti?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
lt: Nepavyko gauti prieigos prie XML failo „<b>%1</b>“.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
lt: Klaida įvesčiai skaitant XML failą „<b>%1</b>“.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
lt: Klaida: XML faile nėra slaptažodinės.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
lt: Nepavyksta saugoti į „<b>%1</b>“.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
lt: KDE slaptažodinių sistema nėra įjungta. Ar norite ją įjungti? Jei ne, tuomet KWalletManager baigs savo darbą, nes ji negali tęsti be neperskaičius slaptažodinių.

en: Wallet
lt: Slaptažodinė

en: No wallets open.
lt: Nėra atvertų slaptažodinių.

en: A wallet is open.
lt: Slaptažodinė atverta.

en: &New Wallet...
lt: &Nauja slaptažodinė...

en: &Delete Wallet...
lt: &Ištrinti slaptažodinę...

en: Export as encrypted
lt: Eksportuoti kaip šifruotą

en: &Import encrypted
lt: &Importuoti šifruotą

en: Configure &Wallet...
lt: Konfigūruoti &slaptažodinę...

en: Close &All Wallets
lt: Užverti &visas slaptažodines

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
lt: Nepavyko tvarkingai užverti slaptažodinės. Greičiausiai, ja naudoja kitos programos. Ar norite ją užverti priverstinai?

en: Force Closure
lt: Užverti priverstinai

en: Do Not Force
lt: Neužverti priverstinai

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
lt: Nepavyko priverstinai užverti slaptažodinės. Klaidos kodas buvo %1.

en: Error opening wallet %1.
lt: Klaida atveriant slaptažodinę %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
lt: Pasirinkite naujos slaptažodinės pavadinimą:

en: New Wallet
lt: Nauja slaptažodinė

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
lt: Tuščias pavadinimas nepalaikomas. Pasirinkite naują.

en: Create new wallet
lt: Sukurti naują slaptažodinę

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
lt: Deja, tokia slaptažodinė jau yra. Bandyti naują pavadinimą?

en: Try New
lt: Bandyti naują

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti slaptažodinę „%1“?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
lt: Nepavyko ištrinti slaptažodinės. Klaidos kodas buvo %1.

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Failed to open file for writing
lt: Nepavyko atverti failo rašymui

en: Select file
lt: Pasirinkti failą

en: Failed to open file
lt: Nepavyko atverti failo

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
lt: Slaptažodinė pavadinimu %1 jau yra, operation nutraukta

en: Failed to copy files
lt: Nepavyko nukopijuoti failų

en: Ignore unsaved changes?
lt: Nepaisyti neįrašytų pakeitimų?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Open...
lt: At&verti...

en: Change &Password...
lt: Keisti sla&ptažodį...

en: Disconnec&t
lt: A&tjungti

en: Key
lt: Raktas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Delete Entry
lt: Ištrinti įrašą

en: &New Entry
lt: &Naujas įrašas

en: Wallet Manager
lt: Slaptažodinių tvarkytuvė

en: KDE Wallet Management Tool
lt: KDE slaptažodinių tvarkymo įrankis

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
lt: Autorių teisės ©2013–2017, KWallet tvarkytuvės autoriai

en: Maintainer, user interface refactoring
lt: Prižiūrėtojas, naudotojo sąsajos perdarymas

en: Original author and former maintainer
lt: Pradinis autorius ir ankstesnis prižiūrėtojas

en: Developer and former maintainer
lt: Programuotojas ir ankstesnis prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Show window on startup
lt: Rodyti langą paleidimo metu

en: For use by kwalletd only
lt: Tik kwalletd naudojimui

en: A wallet name
lt: Slaptažodinės pavadinimas

en: Revoke Authorization
lt: Panaikinti įgaliojimus

en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
lt: Šiuo metu slaptažodinė „%1“ yra atverta

en: The wallet is currently closed
lt: Šiuo metu slaptažodinė yra užverta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
lt: Atverti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
lt: Keisti slaptažodį...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
lt: Turinys

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
lt: Programos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
lt: Slėpti t&urinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
lt: Rodyti &turinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
lt: Atša&ukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
lt: Į&rašyti
