kcmkwallet - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: New Wallet
lv: Jauns maks

en: Please choose a name for the new wallet:
lv: Norādiet jaunā maka nosaukumu:

en: Always Allow
lv: Vienmēr atļaut

en: Always Deny
lv: Vienmēr liegt

en: Permission denied.
lv: Piekļuve ir liegta.

en: KDE Wallet Control Module
lv: KDE maka kontroles modulis

en: Error while authenticating action:
    %1
lv: Kļūda, veicot autentifikācijas darbību:
    %1

en: &Delete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
lv: Maka iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
lv: <p>Maka apakšsistēma nodrošina ērtu un droši visu jūsu paroļu pārvaldību. Šī opcija regulē vai vēlaties to izmantot.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
lv: &Ieslēgt KDE maka apakšsistēmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
lv: Ieteicams maku aizvērt, kad atstājat datoru, lai citi neredzētu tā saturu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Behavior
lv: Aizvēršanas uzvedība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, closeWalletLabel)
en: Close wallet:
lv: Aizvērt maku:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lv: <p><b>Aizvērt maku, kad neviena lietotne to vairs neizmanto.</b><br>Ievērojiet, ka jūsu maks aizvērsies tikai tad, kad to būs beigušas izmantot visas lietotnes.<br>Lai maku atkal atvērtu, būs jāievada maka parole.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: When last application stops using it
lv: Kad pēdējā lietotne beidz to izmantot

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lv: <p><b>Aizvērt maku, kad ieslēdzas ekrānsaudzētājs.</b>Kad maks ir aizvērts, maka atvēršanai būs jāievada parole.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: When screensaver starts
lv: Kad ieslēdzas ekrānsaudzētājs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
lv: <p><b>Laiks, pēc kura maks aizvērsies, ja nekas netiek darīts.<b><br>Kad maks ir aizvērts, maka atvēršanai būs jāievada parole.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: When unused for:
lv: Kad neizmanto:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
lv:  minūtes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
lv: Automātiska maka atlasīšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Use different default wallet for local passwords
lv: Lokālajām parolēm izmantot citu noklusējuma maku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet)
en: New...
lv: Jauns...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectDefaultWalletLabel)
en: Default wallet:
lv: Noklusējuma maks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
lv: Maku pārvaldnieks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
lv: Rādīt pārvaldnieku sistēmas joslā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
lv: Slēpt sistēmas joslas ikonu, aizverot pēdējo maku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Secret Service
lv: Slepenais serviss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Use &KWallet for the Secret Service interface
lv: Izmantot „&KWallet“ slepenā servisa saskarnei

note: i18n: ectx: property (contextualHelpText), widget (KContextualHelpButton, kcontextualhelpbutton)
en: The Secret Service interface lets applications store passwords and other confidential data. Disable this to allow third-party wallet services such as KeePassXC or GNOME Keyring to manage it instead.
lv: Slepenā servisa saskarne ļauj programmām uzglabāt paroles un citu konfidenciālo informāciju. To izslēdziet, lai tās tā vietā pārvaldītu ļautu trešo pušu maku servisiem, piemēram, „KeePassXC“ vai „GNOME Keyring“.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
lv: Pieejas kontrole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
lv: &Jautāt, kad programma piekļūst makam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
lv: Maks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
lv: Programma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
lv: Politika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
lv: &Palaist maku pārvaldnieku
