kwalletmanager - en to nb translation catalogue (103 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
nb: Det finnes en post som heter «%1» fra før. Vil du fortsette?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
nb: Det finnes en mappe som heter «%1» fra før. Hva vil du gjøre?

en: Replace
nb: Erstatt

en: Folders
nb: Mapper

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
nb: En uventet feil oppsto da elementet skulle slippes

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
nb: En uventet feil oppsto da posten skulle slippes

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
nb: En uventet feil oppsto da den originale mappa skulle slettes, men det gikk bra å kopiere den

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
nb: For tiden er disse programmene koblet til denne lommeboka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
nb: DIsse programmene har lov til å se i denne lommeboka:

en: Disconnect
nb: Koble fra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
nb: E&rstatt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
nb: Erstatt &alle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
nb: &Hopp over

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
nb: Hopp over a&lle

en: Search
nb: Søk

en: &Show values
nb: Vi&s verdier

en: &New Folder...
nb: &Ny Mappe …

en: &Delete Folder
nb: &Slett mappe

en: &Import XML...
nb: &Importer XML …

en: &Export as XML...
nb: &Eksporter som XML …

en: &Copy
nb: Ko&pier

en: &New...
nb: &Ny …

en: &Rename
nb: End&re navn

en: &Delete
nb: &Slett

en: Always show contents
nb: Vis alltid innhold

en: Always hide contents
nb: Skjul alltid innhold

en: Passwords
nb: Passord

en: Maps
nb: Kart

en: Binary Data
nb: Binærdata

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
nb: Er du sikker på at du vil slette mappa «%1» fra lommeboka?

en: Error deleting folder.
nb: Feil ved sletting av mappe.

en: New Folder
nb: Ny mappe

en: Please choose a name for the new folder:
nb: Velg navn på den nye mappa:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
nb: Det navnet er i bruk. Nytt forsøk?

en: Try Again
nb: Forsøk igjen

en: Do Not Try
nb: Ikke forsøk

en: Error saving entry. Error code: %1
nb: Feil ved lagring av post. Feilkode: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
nb: Innholdet i gjeldende oppføring er endret.
    Vil du lagre endringene?

en: Password: %1
nb: Passord: %1

en: Name-Value Map: %1
nb: Navn-verdi-kart: %1

en: Binary Data: %1
nb: Binærdata: %1

en: New Entry
nb: Ny oppføring

en: Please choose a name for the new entry:
nb: Velg navn på den nye oppføringa:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
nb: Den oppføringa finnes fra før. Nytt forsøk?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
nb: En uventet feil oppsto da den nye posten skulle legges til

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
nb: En uventet feil oppsto da posten skulle skifte navn

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
nb: Er du sikker på at du vil slette oppføringa «%1»?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
nb: En uventet feil oppsto under sletting av posten

en: Unable to open the requested wallet.
nb: Klarte ikke å åpne den etterspurte lommeboka.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
nb: Fikk ikke tilgang til lommebok '<b>%1</b>'.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
nb: Mappa '<b>%1</b>' inneholder allerede oppføringa '<b>%2</b>'. Vil du overskrive den?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
nb: Fikk ikke tilgang til XML-fila '<b>%1</b>'.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
nb: Feil under lesing av XML-fila '<b>%1</b>' for inndata.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
nb: Feil: XML-fila inneholder ikke en lommebok.

en: No wallets open.
nb: Ingen åpne lommebøker.

en: A wallet is open.
nb: En lommebok er åpen.

en: &New Wallet...
nb: &Ny lommebok …

en: &Delete Wallet...
nb: &Slett lommebok …

en: Configure &Wallet...
nb: Sett opp &lommebok …

en: Close &All Wallets
nb: Lukk &alle lommebøker

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
nb: Klarer ikke å lukke lommeboka ordentlig. Det er antakelig andre programmer som bruker den. Vil du tvangslukke den?

en: Force Closure
nb: Tving fram lukking

en: Do Not Force
nb: Ikke tving

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
nb: Klarer ikke å tvangslukke lommeboka. Feilkoden var %1.

en: Error opening wallet %1.
nb: Feil ved åpning av lommebok %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
nb: Velg navn på den nye lommeboka:

en: New Wallet
nb: Ny lommebok

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
nb: Den lommeboka finnes fra før. Forsøk nytt navn?

en: Try New
nb: Forsøk ny

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
nb: Er du sikker på at du vil slette lommeboka «%1»?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
nb: Klarte ikke å slette lommeboka. Feilkoden var %1.

en: File name
nb: Filnavn

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nb: &Fil

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nb: &Innstillinger

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nb: &Hjelp

en: &Open...
nb: &Åpne …

en: Change &Password...
nb: Endre &passord …

en: Disconnec&t
nb: K&oble fra

en: Key
nb: Nøkkel

en: Value
nb: Verdi

en: Delete Entry
nb: Slett innslag

en: &New Entry
nb: &Ny oppføring

en: KDE Wallet Management Tool
nb: KDE-verktøy for å håndtere lommebøker

en: Maintainer, user interface refactoring
nb: Vedlikeholder, refaktorering av brukerflaten

en: Original author and former maintainer
nb: Opprinnelig forfatter og tidligere vedlikeholder

en: Developer and former maintainer
nb: Utvikler og tidligere vedlikeholder

en: Developer
nb: Utvikler

en: Show window on startup
nb: Vis vinduet ved oppstart

en: For use by kwalletd only
nb: Bare for bruk av kwalletd

en: A wallet name
nb: Et lommeboknavn

en: Revoke Authorization
nb: Tilbakekall autorisasjon

en: &Close
nb: Lu&kk

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
nb: Lommeboka «%1» er nå åpen

en: The wallet is currently closed
nb: Lommeboka  er nå lukket

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
nb: Åpne …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
nb: Endre passord …

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
nb: Innhold

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
nb: Programmer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
nb: S&kjul innhold

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
nb: Vis &innhold

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
nb: &Angre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
nb: &Lagre
