kcmkwallet - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: KDE Wallet Control Module
ne: KDE वालेट नियन्त्रण मोड्युल

en: (c) 2003 George Staikos
ne: (c) 2003 जर्ज स्टाइकोस

en: George Staikos
ne: जर्ज स्टाइकोस

en: New Wallet
ne: नयाँ वालेट

en: Please choose a name for the new wallet:
ne: नयाँ वालेटका लागि कृपया नाम छनोट गर्नुहोस्:

en: Always Allow
ne: सधै अनुमति दिनुहोस्

en: Always Deny
ne: सधै अस्वीकार गर्नुहोस्

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
ne: यो कन्फिगरेसन मोड्युलले तपाईँलाई KDE वालेट प्रणाली कन्फिगर गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
ne: वालेट प्राथमिकता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
ne: KDE वालेट उपप्रणाली सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
ne: यदि तपाईँ तिनीहरूलाई प्रयोग गर्न वा हेर्नबाट अरूलाई रोक्न वालेट प्रयोग गरिरहनु भएको छैन भने तपाईँको वालेट बन्द गर्न उत्तम हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
ne: वालेट बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
ne: यसका लागि प्रयोग नभएको भए बन्द गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
ne: <p><b>स्क्रिनसेभर सुरु हुने बित्तिकै वालेट बन्द गर्नुहोस्।</b><br>जब वालेट बन्द हुन्छ यसलाई फेरि पहुँच गर्न पासवर्डको आवश्यकता पर्दछ।</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
ne: स्क्रिनसेभर सुरु भएपछि बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
ne: यसलाई प्रयोग गरेर अन्तिम अनुप्रयोग रोकिदा बन्द गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
ne: स्वचालित वालेट चयन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
ne: पूर्वनिर्धारितको रूपमा प्रयोग गर्न वालेट चयन गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
ne: नयाँ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
ne: स्थानीय पासवर्डका लागि भिन्न वालेट:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
ne: वालेट व्यवस्थापक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
ne: प्रणाली ट्रेमा व्यवस्थापक देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
ne: अन्तिमा वालेट बन्द हुँदा प्रणाली ट्रे प्रतिमा लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
ne: पहुँच नियन्त्रण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
ne: वालेट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
ne: अनुप्रयोग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
ne: नीति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
ne: वालेट व्यवस्थापक सुरुआत गर्नुहोस्
