kwalletmanager - en to nl translation catalogue (120 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
nl: Een item met de naam '%1' bestaat al. Wilt u doorgaan?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
nl: Er bestaat reeds een map met de naam '%1'. Wat wilt u doen?

en: Replace
nl: Vervangen

en: Folders
nl: Mappen

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het verslepen van het item

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het verslepen van het item

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het verwijderen van de oorspronkelijke map. De map is wel met succes gekopieerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
nl: Deze toepassingen zijn momenteel verbonden met deze portefeuille:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
nl: Deze toepassingen zijn momenteel geautoriseerd voor toegang tot deze portefeuille:

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
nl: Ve&rvangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
nl: &Alles vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
nl: Over&slaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
nl: A&lles overslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: &Show values
nl: Waarden &tonen

en: &New Folder...
nl: &Nieuwe map...

en: &Delete Folder
nl: Map verwij&deren

en: &Import a wallet...
nl: Een portefeuille &importeren...

en: &Import XML...
nl: XML &importeren...

en: &Export as XML...
nl: Als XML &exporteren...

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &New...
nl: &Nieuw...

en: &Rename
nl: He&rnoemen

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Always show contents
nl: Altijd inhoud tonen

en: Always hide contents
nl: Altijd inhoud verbergen

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: Maps
nl: Kaarten

en: Binary Data
nl: Binaire gegevens

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
nl: Wilt u de map '%1' uit de portefeuille verwijderen?

en: Error deleting folder.
nl: Fout bij verwijderen van map.

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Please choose a name for the new folder:
nl: Geef een naam voor de nieuwe map:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
nl: Die naam is al in gebruik! Opnieuw proberen?

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Do Not Try
nl: Niet proberen

en: Error saving entry. Error code: %1
nl: Er trad een fout op bij het opslaan van het item. De foutcode is %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
nl: De inhoud van het huidige item is gewijzigd.
    Wilt u wijzigingen opslaan?

en: Password: %1
nl: Wachtwoord: %1

en: Name-Value Map: %1
nl: Naam-waarde kaart: %1

en: Binary Data: %1
nl: Binaire gegevens: %1

en: New Entry
nl: Nieuw item

en: Please choose a name for the new entry:
nl: Geef een naam voor het nieuwe item:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
nl: Deze naam is al in gebruik! Opnieuw proberen?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het toevoegen van het nieuwe item

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het hernoemen van het item

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
nl: Wilt u het item '%1' verwijderen?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
nl: Er deed zich een onverwachte fout voor tijdens het verwijderen van het item

en: Unable to open the requested wallet.
nl: De gevraagde portefeuille kon niet worden geopend.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
nl: kan geen tijdelijk bestand aanmaken voor het downloaden '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
nl: Geen toegang tot portefeuille '<b>%1</b>'.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
nl: De map '<b>%1</b>' bevat al een item genaamd '<b>%2</b>'. Wilt u het vervangen?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
nl: Geen toegang tot XML-bestand '<b>%1</b>'.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
nl: Fout bij lezen van XML-bestand '<b>%1</b>' voor invoer.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
nl: Fout: XML-bestand bevat geen portefeuille.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
nl: Kan niet opslaan naar '<b>%1</b>'.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
nl: Het systeem KDE Wallet is niet ingeschakeld. Wilt u het inschakelen? Zo niet, dan zal de KWalletManager afsluiten omdat het niet zonder het lezen van portefeuilles kan werken.

en: Wallet
nl: Portefeuille

en: No wallets open.
nl: Geen portefeuilles open.

en: A wallet is open.
nl: Er is een portefeuille open.

en: &New Wallet...
nl: &Nieuwe portefeuille...

en: &Delete Wallet...
nl: Portefeuille verwij&deren...

en: Export as encrypted
nl: Versleuteld exporteren

en: &Import encrypted
nl: Versleuteld &importeren

en: Configure &Wallet...
nl: Portefeuille &instellen...

en: Close &All Wallets
nl: &Alle portefeuilles sluiten

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
nl: De portefeuille kon niet worden gesloten. Wellicht is deze nog in gebruik bij andere toepassingen. Wilt u de portefeuille geforceerd sluiten?

en: Force Closure
nl: Sluiten forceren

en: Do Not Force
nl: Niet forceren

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
nl: Er trad een fout op bij het geforceerd sluiten van de portefeuille. De foutcode was: %1.

en: Error opening wallet %1.
nl: Er trad een fout op bij het openen van de portefeuille %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
nl: Geef een naam voor de nieuwe portefeuille:

en: New Wallet
nl: Nieuwe portefeuille

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
nl: Lege naam wordt niet ondersteund. Kies een nieuwe.

en: Create new wallet
nl: Nieuw portefeuille aanmaken

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
nl: Deze naam is al in gebruik!  Wilt u een andere naam proberen?

en: Try New
nl: Nieuw proberen

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
nl: Wilt u de portefeuille '%1' verwijderen?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
nl: Er trad een fout op bij het verwijderen van de portefeuille. De foutcode was %1.

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Failed to open file for writing
nl: Bestand openen voor schrijven is mislukt

en: Select file
nl: Bestand selecteren

en: Failed to open file
nl: Openen van bestand is mislukt

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
nl: Portefeuille genaamd %1 bestaat al, bewerking afgebroken

en: Failed to copy files
nl: Bestanden kopiëren is mislukt

en: Ignore unsaved changes?
nl: Niet opgeslagen wijzigingen negeren?

en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Open...
nl: &Openen...

en: Change &Password...
nl: Wachtwoord wij&zigen...

en: Disconnec&t
nl: Verbinding ver&breken

en: Key
nl: Sleutel

en: Value
nl: Waarde

en: Delete Entry
nl: Item verwijderen

en: &New Entry
nl: &Nieuw item

en: Wallet Manager
nl: Portefeuillebeheer

en: KDE Wallet Management Tool
nl: KDE hulpmiddel voor portefeuillebeheer

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
nl: Copyright ©2013–2017, de auteurs van KWallet Manager

en: Maintainer, user interface refactoring
nl: Onderhouder, herontwerp van de gebruikersinterface

en: Original author and former maintainer
nl: Oorspronkelijke auteur en voormalig onderhouder

en: Developer and former maintainer
nl: Ontwikkelaar en voormalig onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Show window on startup
nl: Venster tonen bij opstarten

en: For use by kwalletd only
nl: Alleen voor gebruik door kwalletd

en: A wallet name
nl: Naam van een portefeuille

en: Revoke Authorization
nl: Autorisatie intrekken

en: &Close
nl: &Sluiten

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
nl: De portefeuille '%1' is nu open

en: The wallet is currently closed
nl: De portefeuille is nu gesloten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
nl: Openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
nl: Wachtwoord wijzigen...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
nl: Inhoud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
nl: Toepassingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
nl: &Inhoud verbergen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
nl: Inhoud &tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
nl: Op&slaan
