kwalletmanager - en to nn translation catalogue (121 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
nn: Det finst ei oppføring kalla «%1» frå før. Kva vil du gjera?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
nn: Det finst ei mappe kalla «%1» frå før. Kva vil du gjera?

en: Replace
nn: Byt ut

en: Folders
nn: Mapper

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
nn: Det hende ein feil ved slepping av elementet

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
nn: Det hende ein feil ved slepping av oppføringa

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
nn: Det hende ein feil ved sletting av den opphavlege mappa, men mappa vart kopiert

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
nn: Desse programma er knytte til denne lommeboka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
nn: Desse programma har tilgangsløyve til denne lommeboka:

en: Disconnect
nn: Kopla frå

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
nn: &Byt ut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
nn: Byt ut &alle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
nn: &Hopp over

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
nn: Hopp over a&lle

en: Search
nn: Søk

en: &Show values
nn: Vi&s verdiar

en: &New Folder...
nn: &Ny mappe …

en: &Delete Folder
nn: &Slett mappe

en: &Import a wallet...
nn: &Importer lommebok …

en: &Import XML...
nn: &Importer XML …

en: &Export as XML...
nn: &Eksporter som XML …

en: &Copy
nn: &Kopier

en: &New...
nn: &Ny …

en: &Rename
nn: End&ra namn

en: &Delete
nn: &Slett

en: Always show contents
nn: Vis alltid innhald

en: Always hide contents
nn: Gøym alltid innhald

en: Passwords
nn: Passord

en: Maps
nn: Kart

en: Binary Data
nn: Binærdata

en: Unknown
nn: Ukjend

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
nn: Er du sikker på at du vil sletta mappa «%1» frå lommeboka?

en: Error deleting folder.
nn: Klarte ikkje sletta mappa.

en: New Folder
nn: Ny mappe

en: Please choose a name for the new folder:
nn: Vel namn på den nye mappa:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
nn: Mappenamnet er alt i bruk. Vil du prøva på nytt?

en: Try Again
nn: Prøv på nytt

en: Do Not Try
nn: Ikkje prøv

en: Error saving entry. Error code: %1
nn: Feil ved lagring av oppføring. Feilkode: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
nn: Det er gjort endringar i elementet.
    Vil du lagra endringane?

en: Password: %1
nn: Passord: %1

en: Name-Value Map: %1
nn: Namn–verdi-kopling: %1

en: Binary Data: %1
nn: Binærdata: %1

en: New Entry
nn: Ny oppføring

en: Please choose a name for the new entry:
nn: Vel namn på den nye oppføringa:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
nn: Oppføringa finst frå før. Vil du prøva på nytt?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
nn: Det hende ein feil ved forsøk på leggja til oppføring

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
nn: Det hende ein feil ved endring av namn på oppføringa

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
nn: Er du sikker på at du vil sletta oppføringa «%1»?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
nn: Det oppstod ein feil ved sletting av oppføringa

en: Unable to open the requested wallet.
nn: Klarte ikkje opna den etterspurde lommeboka.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
nn: Klarte ikkje lagra mellombels fil for nedlasting «<b>%1</b>».

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
nn: Fekk ikkje tilgang til lommeboka «<b>%1</b>».

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
nn: Mappa «<b>%1</b>» inneheld allereie oppføringa «<b>%2</b>». Vil du byta ho ut?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
nn: Fekk ikkje tilgang til XML-fila «<b>%1</b>».

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
nn: Klarte ikkje lesa frå XML-fila «<b>%1</b>».

en: Error: XML file does not contain a wallet.
nn: Feil: XML-fila inneheld ikkje noka lommebok.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
nn: Klarte ikkje lagra til «<b>%1</b>».

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
nn: KDE-lommeboksystemet er ikkje slått på. Vil du slå det på? Viss ikkje, vert KWalletManager avslutta, då programmet ikkje kan fungera dersom det ikkje får lesa lommebøker.

en: Wallet
nn: Lommebok

en: No wallets open.
nn: Ingen lommebøker er opne.

en: A wallet is open.
nn: Ei lommebok er open.

en: &New Wallet...
nn: &Ny lommebok …

en: &Delete Wallet...
nn: &Slett lommebok …

en: Export as encrypted
nn: Eksporter kryptert

en: &Import encrypted
nn: &Importer kryptert

en: Configure &Wallet...
nn: Set opp &lommebok …

en: Close &All Wallets
nn: Lukk &alle lommebøkene

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
nn: Klarar ikkje lukka lommeboka skikkeleg. Det er truleg andre program som brukar ho nett no. Vil du tvangslukka ho?

en: Force Closure
nn: Tving lukking

en: Do Not Force
nn: Ikkje tving

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
nn: Klarar ikkje tvangslukka lommeboka. Feilkoden var %1.

en: Error opening wallet %1.
nn: Fel ved opning av lommeboka %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
nn: Vel namn på den nye lommeboka:

en: New Wallet
nn: Ny lommebok

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
nn: Tomme namn er ikkje støtta. Vel eit anna namn.

en: Create new wallet
nn: Lag ny lommebok

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
nn: Lommeboka finst frå før. Vil du prøva med eit anna namn?

en: Try New
nn: Prøv nytt namn

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
nn: Er du sikker på at du vil sletta lommeboka «%1»?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
nn: Klarte ikkje sletta lommeboka. Feilkoden var %1.

en: File name
nn: Filnamn

en: Failed to open file for writing
nn: Klarte ikkje opna fila for skriving

en: Select file
nn: Vel fil

en: Failed to open file
nn: Klarte ikkje opna fila

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
nn: Det finst alt ei lommebok med namnet %1. Handlinga vart avbroten.

en: Failed to copy files
nn: Klarte ikkje kopiera filer

en: Ignore unsaved changes?
nn: Ignorer ulagra endringar?

en: Ignore
nn: Ignorer

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nn: &Fil

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nn: &Innstillingar

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
nn: &Hjelp

en: &Open...
nn: &Opna …

en: Change &Password...
nn: Byt &passord …

en: Disconnec&t
nn: K&opla frå

en: Key
nn: Nøkkel

en: Value
nn: Verdi

en: Delete Entry
nn: Slett oppføring

en: &New Entry
nn: &Ny oppføring

en: Wallet Manager
nn: Lommebokhandsaming

en: KDE Wallet Management Tool
nn: KDE-verktøy for å handsama lommebøker

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
nn: © 2013–2017 KWalletManager-utviklarane

en: Maintainer, user interface refactoring
nn: Vedlikehaldar og ansvarleg for UI-refaktorering

en: Original author and former maintainer
nn: Opphavsperson og tidlegare vedlikehaldar

en: Developer and former maintainer
nn: Utviklar og tidlegare vedlikehaldar

en: Developer
nn: Utviklar

en: Show window on startup
nn: Vis vindauget ved oppstart

en: For use by kwalletd only
nn: Berre for bruk av kwalletd

en: A wallet name
nn: Eit lommeboknamn

en: Revoke Authorization
nn: Trekk tilbake løyve

en: &Close
nn: &Lukk

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
nn: Lommeboka «%1» er open

en: The wallet is currently closed
nn: Lommeboka er lukka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
nn: Opna …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
nn: Byt passord …

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
nn: Innhald

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
nn: Program

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
nn: Gøym &innhald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
nn: Vis &innhald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
nn: A&ngra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
nn: &Lagra
