kwalletmanager - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Replace
oc: Remplaçar

en: Folders
oc: Repertòris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
oc: &Remplaçar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
oc: &Remplaçar tot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
oc: &Ignorar

en: &New Folder...
oc: Repertòri &nòu...

en: &Delete Folder
oc: &Suprimir lo repertòri

en: &New...
oc: &Novèl...

en: &Rename
oc: &Tornar nomenar

en: &Delete
oc: &Suprimir

en: Passwords
oc: Mots de pas

en: Maps
oc: Cartas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: New Folder
oc: Repertòri novèl

en: Try Again
oc: Tornar ensajar

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
oc: &Ajuda

en: &Open...
oc: &Dobrir...

en: Key
oc: Clau

en: Value
oc: Valor

en: Developer
oc: Desvolopaire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
oc: &Anullar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
oc: &Enregistrar
