kcmkwallet - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: KDE Wallet Control Module
pl: Moduł zarządzania portfelem KDE

en: New Wallet
pl: Nowy portfel

en: Please choose a name for the new wallet:
pl: Wybierz nazwę dla nowego portfela:

en: Always Allow
pl: Zawsze zezwalaj

en: Always Deny
pl: Zawsze odmawiaj

en: Permission denied.
pl: Brak uprawnień.

en: Error while authenticating action:
    %1
pl: Błąd podczas uruchamiania :
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
pl: Ten moduł pozwala skonfigurować system portfela KDE.

en: &Delete
pl: &Usuń

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
pl: Ustawienia portfela

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
pl: <p>Podsystem portfela pozwala w wygodny i bezpieczny sposób zarządzać wszystkimi twoimi hasłami. Za pomocą tej opcji możesz zdecydować czy chcesz używać tego systemu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
pl: Włącz podsyst&em portfela KDE

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
pl: Zalecane jest zamykanie portfeli kiedy ich nie używasz, tak aby ktoś inny nie mógł ich przeglądać albo używać.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
pl: Zamykanie portfela

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
pl: <p><b>Zamknij portfel po okresie nieaktywności</b><br>Aby ponownie mieć dostęp do zamkniętego portfela wymagane jest podanie hasła.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
pl: Zamknij, gdy nieużywany przez:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
pl:  minuty

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
pl: <p><b>Zamyka portfel podczas uruchamiania wygaszacza ekranu.</b><br>Aby ponownie mieć dostęp do zamkniętego portfela wymagane jest podanie hasła.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
pl: Zamknij wraz z uruchomieniem wygaszacza ekranu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
pl: <p><b>Zamknij portfel, kiedy zakończy się program, który go używał.</b><br>Zauważ, że portfel zostanie zamknięty tylko wtedy, gdy zakończą się wszystkie programy, które go używały.<br>Aby ponownie mieć dostęp do zamkniętego portfela wymagane jest podanie hasła.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
pl: Zamknij, gdy ostatni program przestaje go używać

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
pl: Domyślny portfel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
pl: Domyślnym portfelem jest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
pl: Nowy...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
pl: Inny portfel na lokalne hasła:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
pl: Zarządzanie portfelami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
pl: Pokaż ikonę zarządzania na tacce systemowej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
pl: Ukryj ikonę na tacce systemowej wraz z zamknięciem ostatniego portfela

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Secret Service DBus API
pl: DBus API Usług Poufnych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
pl: Włącz DBus API Usług Poufnych

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
pl: Zarządzanie dostępem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
pl: &Pytaj, gdy program uzyskuje dostęp portfela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
pl: Portfel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
pl: Program

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
pl: Zasada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
pl: Zarządzanie portfe&lami
